„Velmi vysoké standardy“: Je známo, proč se Meghan v kruhu královské rodiny necítíla moc dobře

Ve Velké Británii byla vydána Nová kniha „Členové královské rodiny na válečné cestě“ (Royals At War), která vypráví životní příběh Meghan Markle v královské rodině.

Zdroj: dailymail.co.uk

Kniha, napsaná investigativními novináři Dylanem Howardem a Andym Tilletem, slibuje, že bude jednou z bestsellerů ve Velké Británii, protože odpovídá na mnoho otázek o životě Meghan Markle a skandálu rezignaci vévody a vévodkyně Sussexové z královské rodiny.

Zdroj: dailymail.co.uk

Podle knihy, její „velmi vysoké standardy“ a „hollywoodské chování“ vedly ke konfliktům se zaměstnanci pracujícími pro královskou rodinu, píše Daily Mail.

Odborníci poznamenávají, že vévodkyně ze Sussexu, která nyní žije v Los Angeles s princem Harrym a jejich jednoročním synem Archie, nemohla najít společnou řeč se zaměstnanci, jejichž úkolem bylo pomoci jí stát se členem královské rodiny.

Kvůli „energie západního pobřeží“ Meghan v 5 h ráno vstavala a „bombardovala dělníky textovými zprávami“, což je vedlo k šílenství, uvedla kniha.

Podle jednoho z zasvěcených v královské rodině, se kterým autoři knihy hovořili, „Meghan má velmi vysoké standardy a je zvyklá pracovat v Hollywoodu. Na královském dvoře však existují zcela odlišné příkazy“.

Zdroj: dailymail.co.uk

Její chování vedlo k výraznému obratu zaměstnanců. Podle knihy tedy po svatbě Meghan Markle a prince Harryho rezignovali nebo byli převedeni na jiné pozice pět asistentů.

Zdroj: dailymail.co.uk

A jedna z důstojnic protestovala poté, co Meghan Markle „ignorovala její radu, aby při rozhovoru s fanoušky v davu neriskovala“.

Zdroj: dailymail.co.uk

Howard a Tillet se navíc od zasvěcených dozvěděli, že Meghan byla velmi rozrušená omezeními, která jí byla uložena v královské rodině, protože musela zůstat nestranná v diplomatických vztazích a nevyjadřovat své názory.

Zdroj: dailymail.co.uk

V září loňského roku bylo známo, že princ Harry a Meghan Markle, kteří se vzdali asistentů palácového personálu, najali PR společnost Sunshine Sachs, jejíž klienty jsou také Leonardo DiCaprio a Jennifer Lopez.

Zdroj: dailymail.co.uk

Díky spolupráci s touto agenturou se Meghan Markle stala hostující editorkou zářijového vydání britské mutace magazínu Vogue.

Podle Howarda, Meghan Markle tím spálila všechny mosty, které ji spojovaly s královskou rodinou.

Zdroj: dailymail.co.uk

„Palác provozuje hierarchie poradců, asistentů a odborníků, kteří mají skutečnou moc. Jakmile se Meghan , už odřízla od těchto řetězců, nebylo cesty zpět.“

Share