„Velmi vysoké standardy“: Je známo, proč se Meghan v kruhu královské rodiny necítíla moc dobře

Ve Velké Británii byla vydána Nová kniha „Členové královské rodiny na válečné cestě“ (Royals At War), která vypráví životní příběh Meghan Markle v královské rodině.

Zdroj: dailymail.co.uk

Kniha, napsaná investigativními novináři Dylanem Howardem a Andym Tilletem, slibuje, že bude jednou z bestsellerů ve Velké Británii, protože odpovídá na mnoho otázek o životě Meghan Markle a skandálu rezignaci vévody a vévodkyně Sussexové z královské rodiny.

Zdroj: dailymail.co.uk

Podle knihy, její „velmi vysoké standardy“ a „hollywoodské chování“ vedly ke konfliktům se zaměstnanci pracujícími pro královskou rodinu, píše Daily Mail.

Odborníci poznamenávají, že vévodkyně ze Sussexu, která nyní žije v Los Angeles s princem Harrym a jejich jednoročním synem Archie, nemohla najít společnou řeč se zaměstnanci, jejichž úkolem bylo pomoci jí stát se členem královské rodiny.

Kvůli „energie západního pobřeží“ Meghan v 5 h ráno vstavala a „bombardovala dělníky textovými zprávami“, což je vedlo k šílenství, uvedla kniha.

https://www.instagram.com/p/B–Sgm1nYG1/?utm_source=ig_embed

Podle jednoho z zasvěcených v královské rodině, se kterým autoři knihy hovořili, „Meghan má velmi vysoké standardy a je zvyklá pracovat v Hollywoodu. Na královském dvoře však existují zcela odlišné příkazy“.

Zdroj: dailymail.co.uk

Její chování vedlo k výraznému obratu zaměstnanců. Podle knihy tedy po svatbě Meghan Markle a prince Harryho rezignovali nebo byli převedeni na jiné pozice pět asistentů.

Zdroj: dailymail.co.uk

A jedna z důstojnic protestovala poté, co Meghan Markle „ignorovala její radu, aby při rozhovoru s fanoušky v davu neriskovala“.

Zdroj: dailymail.co.uk

Howard a Tillet se navíc od zasvěcených dozvěděli, že Meghan byla velmi rozrušená omezeními, která jí byla uložena v královské rodině, protože musela zůstat nestranná v diplomatických vztazích a nevyjadřovat své názory.

Zdroj: dailymail.co.uk

V září loňského roku bylo známo, že princ Harry a Meghan Markle, kteří se vzdali asistentů palácového personálu, najali PR společnost Sunshine Sachs, jejíž klienty jsou také Leonardo DiCaprio a Jennifer Lopez.

Zdroj: dailymail.co.uk

Díky spolupráci s touto agenturou se Meghan Markle stala hostující editorkou zářijového vydání britské mutace magazínu Vogue.

View this post on Instagram

Last month, The Duchess of Sussex surprised Smart Works clients during the capsule collection shoot in west London…Today, The Duchess, alongside @SmartWorksCharity – in partnership with @InsideJigsaw, @JohnLewisandPartners, @MarksandSpencer and @MishaNonoo – are incredibly proud to reveal to everyone, #TheSmartSet – a five piece capsule collection that will equip the Smart Works clients with the classic wardrobe pieces to help them feel confident as they mobilise back into the work space. • “Since moving to the UK, it has been deeply important to me to meet with communities and organisations on the ground doing meaningful work and to try to do whatever I can to help them amplify their impact. It was just last September that we launched the ‘Together’ cookbook with the women of the Hubb Kitchen in Grenfell. Today, a year later, I am excited to celebrate the launch of another initiative of women supporting women, and communities working together for the greater good. Thank you to the four brands who came together in supporting Smart Works on this special project – placing purpose over profit and community over competition. In convening several companies rather than one, we’ve demonstrated how we can work collectively to empower each other – another layer to this communal success story, that I am so proud to be a part of” – The Duchess of Sussex The collection – which features a shirt, trousers, blazer, dress and tote bag – will be on sale for two weeks starting today, with the objective of selling enough units to give Smart Works the essentials they need to help dress clients for the coming year! For every item bought during the sale of the collection, one will be donated to Smart Works, this 1:1 model allows customers to directly support the Smart Works women by playing a part in their success story – how they look and more importantly, how they feel. Photo © @JennyZarins

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Podle Howarda, Meghan Markle tím spálila všechny mosty, které ji spojovaly s královskou rodinou.

Zdroj: dailymail.co.uk

„Palác provozuje hierarchie poradců, asistentů a odborníků, kteří mají skutečnou moc. Jakmile se Meghan , už odřízla od těchto řetězců, nebylo cesty zpět.“

Share