“Nové rodiči”: Historie trpaslíka, který se vydával za dítě pokračuje

Americká rodina Barnett ze státu Indiana adoptovala ukrajinskou dívku, která se jmenovala Natálie.

.

Dívka byla trpaslíkem, a v dobu adoptovaní, jak bylo napsáno v dokumentech měla jenom 8 let.

Ale rodiči, kdy přijeli zpátky do USA, všimli si, že dívka se chová velmi dospělé. Přivezli ji k několika doktorům, které zjistili, že Natasha má více než 20 let.

.

Adoptované rodiči, vzali svých dvou synu a přestěhovali do Kanady, a pro Natálii pronajmuli být a zapomněli, že ta existuje.

Policie velmi zajímala ta historie začali trestní řízení na rodinu, za nechaní dítěte v nebezpečí.

.

.

Soudní vyšetřování se provádí i ve dnešní době. Jak říkají Barnettové Natasha, několikrát se snažila otrávit rodinu, prodávala do kávy bělidlo. Kromě toho, jakoby hrozila adoptované rodině trestem.

.

Po odjezdu do Kanady, Natashu krmili sousedi, a potom si našla novou adaptovanou rodinu. Rodina je velmi věřící, a měla už 5 děti.

.

39 lety pastor Anton Mans, spolu se svou 39 letou manželkou Syntii adoptovali Natashu a říkají, že je jich části rodiny.

.

Rodiči znají o tom, co se stalo s ni v minulosti, a velmi ji věří. Natasha pokračuje říkat o tom, že je malá dívka, a chová se náležitě. Miluje růžové šaty a dlouho muže se dívat na animované filmy.

.

Když se podíváme na té snímky, můžeme říct, že dívka je šťastná v nové rodině. A v to, že ta milá dívka se snažila zabit svých minulých rodičů nemůžeme uvěřit.

.

.

.

.

.

.

Share