“Máme 100 psů v 35 let”: Sny, které se staly realitou

Před důležitými daty vždy odpovídám na otázky:

Čeho jsem dosáhla?

Co se splnilo?

.

Dnes mám narozeniny, mám 35 let. Je to důležitý datum pro cely život. A stává se to jenom jednou. Sny matky psů, které se staly realitou.

.

Poprvé, splnila jsem se moji hlavní sny. Nejdřívější a nejvíc seriózní: chtěla jsem zachránit psy, chtěla jsem něco například útulku, ale v dětství jsem to nemohla pochopit. Jak se to bude nazývat, mě nezajímalo. Prostě jsem chtěla zachránit psy.

.

Potom, jsem pochopila, že nechci útulek, a chci velkou rodinu. Protože rodina s velkým množstvím děti, není útulek. Z rodiny nikoho nemusím oddávat jiným lidem. V rodině jsme spolu navždy.

.

Mám 35 let. A bydlím ve svém sní, ve svém malém království, v okolí jenom několik desítku zachráněných životu.

Bylo to těžko. Někdy i nesnesitelně. Jsme postavili budovy a voliéry, vykopali jsme pro nich koupelny a vypěstovali les pro procházky. Jsme s manželem, možná, překročili sebe: čtyři roky než teple vody, chodili jsme na lyžích s kanystry benzinu, připojené psí řemínkem k pasu kalhot, aby od generátoru psi měli světlo.

.

Ale ve 30 let měli jsme ještě jednou ideí.

Před 3 lety, udělali jsme unikátní pro náš stát věc, s podporou velkého množství lidi, zvládli jsme vykoupit několik desítku divokých zvířat z kožešinových fabrik, ale nejsme jich jenom vykoupili.

Zvládli jsme udělat pro nich celý penzionát, s imitováním divoké přírody. Otevřela jsem liškovou stránku na Instagramu, díky které velké množství lidi navždy se odkázali od kožichu. A ještě víc se odkáži, já to vím.

.

Všechny moji plány k 35 letí, všechny moji sny se splnili. Za nimi roky každodenní práci, a za nimi velká poděkování všem, kdo v jakýkoli dobu mého života mě podporoval. Poprvé, určitě, jsou to maminka a manžel. A určitě, každý kdo něčím pomohl naši rodině.

.

Ve dnešní době, mám nové cíli, jsou silně a důležitě, budu bojovat za zakázaní testu kosmetiky na zvířatech v našem státu. Budu bojovat za zavření kožešinových fabrik.

Jsem velmi šťastná, že mám svoji životní cestu, a jdu po ni, mužů měnit vědomi lidi na lepší stranu a pomáhám zvířatům. Je to smysl mého života.

Smysl mého života je dobrota a propaganda dobra.

.

Share