„Není možné si na to zvyknout“: Volodymyr Zelenskyj otevřeně promluvil o svém vztahu s manželkou

Známý britský moderátor a novinář Piers Morgan navštívil Kyjev, aby udělal rozhovor s ukrajinským prezidentem Volodymyrem Zelenským a jeho manželkou Olenou Zelenskou.

Volodymyr a Olena se stali hrdiny pořadu Piers Morgan Uncensored. Je to vzácný společný rozhovor prezidenta Ukrajiny a jeho manželky po zahájení totální války Ruska proti Ukrajině.

Volodymyr Zelenskyj a Olena Zelenská/ Zdroj: nv.ua

Piers Morgan se ptal páru, jak se změnilo jejich manželství během měsíců války.

„Mám pocit, že od začátku války všechny dny trvají jako jeden den. Nevidím rozdíl mezi pátým a šestým měsícem. Jediné, co je odlišuje, je stabilizace na frontě,“ odpověděl Volodymyr Zelenskyj na otázku Pierse Morgana, jak se s manželkou daří zvládat současnou situaci. A dodal, že se mu občas daří vidět rodinu.

Volodymyr Zelenskyj/ Zdroj: YouTube

„Všichni jsme lidé a někdy potřebujeme někoho blízkého, aby byl s námi… Chybí mi moje děti, chybí mi moje manželka. Není možné si na to zvyknout,“ řekl Zelenskyj.

„Žijeme odděleněб vídám ho několikrát týdně v jeho kanceláři, děti ale nemají příležitost ho často vídat…Podporuje nás pocit, že v tom nejsme sami. Takovou situaci v životě zažívají všichni Ukrajinci…“ uvedla manželka ukrajinského prezidenta.

Olena Zelenská/ Zdroj: YouTube

Pak dodala: „Vždycky jsem věřila, že manželství je silnější, když jsou potíže. Věřím, že v našem případě k tomu dojde.“

Volodymyr Zelenskyj se v rozhovoru s Piersem Morganem omluvil své ženě, že jí neřekl, že se rozhodl kandidovat na prezidenta, a ona se o tom dozvěděla z televize.

Volodymyr Zelenskyj a Olena Zelenská/ Zdroj: nv.ua

„Ve skutečnosti to bylo pro naši rodinu velmi těžké rozhodnutí. Není to vtip. Moje rodina na to nebyla připravena,“ přiznal největší hrdina poslední doby.

Prezidentský pár také britskému publiku vyprávěl o tom, jak to bylo 24. února, kdy se Volodymyr Zelenskyj rozhodl zůstat v Kyjevě. „Věříme v mír a věříme v naše vítězství,“ prohlásil ukrajinský prezident.

Volodymyr Zelenskyj/ Zdroj: YouTube

A na otázku Pierse Morgana, jak vnímá skutečnost, že jeho syn nyní sní o tom, že se stane vojákem, odpověděl: „Jsem hrdý na to, že můj syn chce být vojákem. Jsem hrdý na naše ozbrojené síly. Jsem hrdý na naši armádu.“

PSALI JSME: DOJEMNÉ FOTKY S MANŽELEM: NEJVLIVNĚJŠÍ ŽENA UKRAJINY OLENA ZELENSKÁ SE OBJEVILA NA OBÁLCE ČASOPISU VOGUE

PŘIPOMÍNÁME: ZELENSKÁ SE V BÍLÉM DOMĚ SETKALA S BIDENOVOU: PRVNÍ DÁMY DOKONCE SLADILY LODIČKY DO BAREV UKRAJINSKÉ VLAJKY

Share