80 léta babička požádala, aby se předseda vlády pomohl ji vdát za svého 35 letého milovníka

Opravdová láska nemá věk, a v tom se přesvědčila 80 léta Britka Iris Jones z Summershiru, která zamilovala 35 letého Egypťana, a chce se vdát za něho.

Ale velkým problémem se stali úředníci z velvyslanectví Británii v Kairu, které nechtějí dávat souhlas na sňatek.

Tehdy, 80 léta žena se obrátila na předsedu vlády státu Borisu Johnsonu, aby podpořil ji v boji s byrokraty.

.

Svého 35 letého milovníka, Iris potkala na internetu, a za několik týdnu Mohamed Ahmed Ilbrikham se přiznal v celoživotní lásce a požádal o ruku.

Iris v nejbližší době jela do Kairu, aby dala svému ženichu souhlas na oficiální sňatek.

Syn Iris a její kamarádi upozornili ženu na to, že její ženich muže ji využít, a nechat bez peněz. Ale Iris je jistá, že to se nestane. Řekla, že po komunikaci s milovníkem, pochopila, že je opravdový džentlmen.

.

Ale aby dostala souhlas na sňatek od úředníků, Iris musí mít velké množství dokumentů, například oddací list, aby zjistili, že žena není v sňatku ve dnešní době.

A ten proces bídě probíhat dostatečně dlouho. A Iris neměla tak hodně času. Ale pravidla jsou pravidla, a jsou jediné pro všech.

Tehdy babička se rozhodla napsat list k Borisu Johnsonu, aby zrychlil proces, a žena se mohla vdát za svého milovníka.

Iris doufala, že předseda vlády přesně ji pochopí, protože její kamarádka Kerry Simona je mladší než ženich o celých 24 roky.

.

Iris se přiznala, že se měla myšlenku obrátit přímo na královnu Elizabetu 2, ale stala to dělat kvůli problémů, které udělali vévodí Saksské.

Iris už čeká na další setkání se svým ženichem, který ukázal sílu v intimním životě.

Ale Mohamed o své blízkosti s babičkou nic neříká, vysvětlil to tím, že v Egyptu o takových věcích neříkají.

.

Muž se přiznává, že zamiloval Iris a oceňuje její rozum a láskavé srdce. Ale byl velmi naštvaný, kdy se dozvěděl o tom, že jich historie se stala velmi populární.

Ve dnešní době, žena shromažďuje všechny dokumenty, aby oficiálně vyřadila sňatek. Svatební ceremonii spolu s Mohamedem plánují provést v jaře, v Kairu, a potom se vrátit do Londýnu.

Žena řekla, že nebude proti nechat své dědictví svému mladému manželů. Je to dům, který stojí 250 tisíc dolarů.

Share