Odborníci Škoda se nadále starají o bezpečnost a zdraví svých zákazníků: Identifikovali místa v autě, která mají být dezinfikována

Automobilový průmysl není o nic méně ovlivněn pandemií koronaviru, ale odborníci z českého výrobce automobilů Škoda se nadále starají o bezpečnost a zdraví svých zákazníků a potenciálních zákazníků.

Podrobné pokyny byly zveřejněny na webových stránkách společnosti a informovaly o tom, která místa v autě jsou potenciálně nebezpečnými povrchy, na kterých může Covid-19 žít.

Informace poskytnuté koncernem jsou opravdu velmi užitečné.

.

Nejnebezpečnější místa v autech:

– volant;

– řadicí páka;

– parkovací brzda;

– kliky dveří;

– ovládací tlačítka pro multimediální systém;

– páčka směrových světel a stěrače;

– područky;

– rukojeti a páky pro nastavení polohy sedadla.

Pokud jde o interiér vozidla, nýbrž o tělo karoserie, nejnebezpečnější jsou dveřní otevírací kliky a tlačítko pro otevření zavazadlového prostoru.

.

Odborníci doporučují otřít výše uvedená místa dezinfekčním sprejem. Neměl by obsahovat více než 70% alkoholu, aby nedošlo k poškození povrchu.

Obecně platí, že zástupci koncernu Škoda doporučují všem řidičům kontaktovat co nejméně cestujících, a pokud to není možné, například v případě zaměstnanců taxislužby, ujistěte se, že nosí masku a omezují kontakt s bankovkami a mincemi, přičemž upřednostňují bezhotovostní hotovost výpočet.

Není pochyb o tom, že za podmínek, za nichž je nyní téměř celý svět nucen žít, takové preventivní opatření nebude bolet.

Postarejte se o sebe a buďte zdravý!

.

Čína mezitím vytvořila speciální vůz s jedinečným filtračním systémem. Výrobce tvrdí, že Covid-19 nemá šanci dostat se do kabiny.

Share