„Nepovažuji ji za méně krásnou“: Když otec uviděl nevěstu svého syna, přerušil s ním veškeré vztahy

Lásku lze právem nazvat nejkrásnějším a nejúžasnějším pocitem na světě. V tomto případě má každý právo zvolit si druhou polovinu, a to i přes odsouzení nebo kritiku druhých.

Amal Szhennings z Dánska se od svých vrstevníků lišila od dětství. Kvůli její plnosti a výšce se jí lidé kolem ní často smáli.

V dětství kupovala dívka v ženském oddělení velké oblečení. Téměř nesnášela svůj odraz v zrcadle a byla si jistá, že by nikdy nemohla zařídit svůj osobní život: „Byla jsem si jistá, že nikdy nebudu mít osobní život“.

.

Jennings se styděla za svůj pozoruhodný vzhled, a proto jen zřídka šla ven. Všechno se však změnilo, když se dívka setkala se Seanem a vdala se.

Když si hrdinka vybudovala vztah s mladým mužem, dokázala se milovat.

Na začátku korespondence s mužem si Amal myslela, že mluví s dospělým mužem, který právě potřebuje emoční rozhovory. Když však uviděla jeho osobní fotografii, uvědomila si, že Sean je ve stejném věku.

.

Brzy pár začal mluvit přes web kameru. V takových okamžicích byla dívka strašně v rozpacích a pokusila se skrýt své tělo.

Sean sám nevěnoval pozornost jejímu vzhledu, ale prostě s ní dál komunikoval.

Téměř několikrát Amal navštívila mladého muže ve Velké Británii. Sean také přišel ke své přítelkyni v Dánsku. Zpočátku byl jejich vztah přátelský, ale po chvíli si pár uvědomil, že jsou spojeni nejen přátelstvím, ale láskou.

.

Když dívka jednou zveřejnila básně o Sean na sociální síti, přečetl si je, ale netušil, že o něm psala jeho milovaná. Hrdinka později vyznala svou lásku k mladému muži.

Poté se Jennings přestěhovala do Velké Británie a devět měsíců po datování se manželé vzali a hráli na pláži skromný svatební obřad.

.

Podle Sean prostě miluje Amal a nepovažuje ji za méně krásnou než jiné štíhlé ženy.

Život páru bohužel není tak bezmračný, jak by chtěli: otec mladého muže nesouhlasil s výběrem svého syna a přestal s ním komunikovat, když zjistil, že se mladí lidé vdávají.

To je pro Amala velmi znepokojující.

.

Hrdinka je však se svým manželem šťastná a nebude zhubnout jen proto, že to ostatní chtějí.

Uvědomuje si, že nemůže zakázat lidem, aby se na sebe dívali nebo říkali nepříjemné věci, ale nechce trávit svůj život nenávistí.

Hlavní věc je, že vedle ní je osoba, která upřímně miluje a umožňuje cítit se krásně a přitažlivě.

.

Share