„A vo vo vo tom to je“: Milan Pitkin slaví 73. narozeniny. Čemu se dnes známý bavič věnuje

Komik, bavič a hudebník Milan Pitkin v úterý oslavil 73. narozeniny. V minulosti často vystupoval v televizních pořadech. V současné době se ale věnuje zejména divadlu.

Milan Pitkin / Zdroj: youtube.com

Fanoušci vědí, že Milan Pitkin zakončoval své skeče větou „a vo vo vo tom to je“, která se stala jeho erbovní větou.

15 let spolupracoval s hudebníkem, zpěvákem a humoristou Ivanem Mládkem. Pitkin hrál a zpíval vjeho hudební skupině Banjo Band, později vystupoval v jeho zábavných pořadech.

Milan Pitkin / Zdroj: youtube.com

Dnes působí v pražském Divadle u Hasičů a spolupracuje s hercem Jaroslavem Sypalem. „S Ivanem jsem to probíral, řekl mi, ať zkusím něco nového, rozešli jsme se v dobrém,“ řekl Milan Pitkin pro CNN Prima News. Kromě toho jezdí po republice, vystupuje, zpívá a vypráví zábavné historky.

Před časem změnil image, teď nosí bradku a navíc shodil 8 kilogramů. Hodně chodí a hraje tenis, bavič se cítí výborně.

Milan Pitkin / Zdroj: youtube.com

V minulosti platil malé sociální pojištění, takže nyní pobírá nízký důchod, a to asi 12 tisíc Kč měsíčně. Počítal s tím, takže dnes stále pracuje. Milan je už dědečkem, vnoučata ho navštěvují na chalupě.

PSALI JSME: „TÁTA BYL HODNÝ, MOUDRÝ A BYLA S NÍM SRANDA“: PŘED TŘINÁCTI LETY OPUSTIL TENTO SVĚT PETR MUK. JAK DNES ŽIJE JEHO RODINA

PŘIPOMÍNÁME: PETR PAVEL SE POCHLUBIL FOTO Z HOSPODY S BRITSKÝM PRINCEM: „NAUČTE NÁVŠTĚVU DRŽET ŘÁDNĚ KRÝGL,“ PÍŠÍ UŽIVATELI SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

Share