Adam Mišík a Natálie Jirásková si stěžují, že se občas cítí jako staří lidé: popsali své soužití

Zpěvák a herec Adam Mišík začal randit s modelkou Natálií Jiráskovou na začátku května loňského roku. Partneři patří mezi nejsledovanější páry českého showbyznysu. Server eXtra.cz píše, že slavný moderátor Jan Kraus je pozval do své show.

Adam Mišík a Natálie Jirásková / Zdroj: youtube.com

26letý Adam a 18letá Natálie před měsícem oslavili první výročí vztahu, bydlí spolu od loňského léta. I když jsou mladí, občas se cítí unavení stejně jako staří lidé.

Zpěvák a herec tráví hodně času na natáčení, pro modelku je teď prioritou studium. Adam svou přítelkyni podporuje a pomáhá jí s učením. Rádi spolu odpočívají, ale doma si zapnou televizi.

Adam Mišík a Natálie Jirásková / Zdroj: Instagram.com

Dcera Ivy Kubelkové si na svého přítele trochu postěžovala. „Doma po sobě neuklidí, dělá bordel,“ řekla se smíchem Natálie Jirásková. Přesto jejich láska kvete, jsou spolu šťastní.

Adam ale svou partnerku pochválil. „Já mám pocit, že je starší než já, mentálně. Myslím, že jako kluci jsme opožděný,“ cituje Mišíka eXtra.cz.

Adam Mišík a Natálie Jirásková / Zdroj: youtube.com

Jirásková také přiznala, že jí chybí rodina. Často se vídá s mámou, tátou a sestrou, ale vysvětlila, že se ke svému příteli přestěhovala, protože chtěla „vzít život do vlastních rukou“.

PSALI JSME: MONIKA BAGÁROVÁ SE POCHLUBILA DÁRKEM PRO DCERU: UKÁZALA ŠŤASTNOU RUMINKU V DISNEYLANDU

PŘIPOMÍNÁME: EVA PAVLOVÁ ZVE DĚTI NA PRAŽSKÝ HRAD: CO CHCE NABÍDNOUT

Share