Agáta Hanychová se tři týdny po porodu pochlubila postavou: fanoušci ji chválili, ale zároveň kritizovali

Agáta Hanychová před třemi týdny porodila dceru Rozárku. Šťastná trojnásobná maminka se už na Instagramu pochlubila fotkou své postavy po porodu.

Po návratu domů z porodnice se Agáta vyfotila u zrcadla, ukázala se ve spodním prádle. „Přibrala jsem z 60 kg na 77 kg,“ napsala tehdy Hanychová. Žádné diety držet neplánovala, jen se rozhodla, že bude jíst méně sladkého a více se hýbat.

Agáta Hanychová / Zdroj: Instagram.com

Ve středu večer znovu ukázala svou postavu, za kterou se rozhodně nemusí stydět. „No, ještě to není ono… ale co,“ okomentovala snímek. Mnoho fanoušků nešetřilo chválou a říkalo, že vypadá fantasticky.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Někteří uživatelé sociální sítě však nechápali, proč svou fotku takto komentovala. Ptali se jí, co chce nebo proč to udělala. „Potřebujete každý den číst komenty, jak jste skvělá?“ zeptala se jedna ze sledujících. „Vypadáte výborně! Doufám, že maminky, které jsou v šestinedělí, nebudou za každou cenu napodobovat vaše tempo,“ dodala.

Agáta Hanychová / Zdroj: Instagram.com

Agáta fanouškům také prozradila, že už začala chodit na box. Je ráda, že holčičku může občas hlídat babička Veronika Žilková.

PSALI JSME: JIŘÍ KORN SE STAL DĚDEČKEM: „DCERA PORODILA DCERU,“ PROZRADILA ŠŤASTNÁ BABIČKA KATEŘINA KORNOVÁ

PŘIPOMÍNÁME: „TU FOTKU MUSÍŠ ZVEŘEJNIT“: JIŘINA BOHDALOVÁ JE ŠTĚSTÍM BEZ SEBE. JAKÝ DÁREK DOSTALA K 92. NAROZENINÁM

Share