Agáta Hanychová se za pár měsíců stane trojnásobnou maminkou: Prozradila, zda s partnerem budou bydlet v jejím domě

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup se těší na společného potomka, který se narodí na jaře 2023. Modelka a influencerka bydlí ve svém domě v Praze, ale mediální magnát bydlí ve svém domě za Prahou. Otázkou tedy bylo, jak budou partneři vychovávat dítě, zda budou bydlet spolu. Píše o tom server eXtra.cz.

Na jaře se partnerům narodí první společné dítě, Agáta se stane trojnásobnou maminkou, ale pro Jaromíra to bude také třetí potomek.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

Influencerka už ví, jestli se jí narodí syn nebo dcera, ale zatím o tom nechce mluvit. Řekla jen, že jedno z jejích dětí bude šťastné a druhé ne. Ale s tím nemůže nic dělat.

„Všechno chci prozradit, až seženu ten balónek, který propíchnu,“ řekla pro eXtra.cz Agáta Hanychová.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Nyní každý z partnerů žije ve svém domě, ale jak budou žít v budoucnosti, když budou vychovávat malé dítě. Modelka to ale pravděpodobně nepovažuje za problém.

„Nastálo budeme asi v autě. Budeme přejíždět mezi našimi domy,“ odpověděla Agáta Hanychová.

Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

Influencerka se nyní připravuje na Vánoce. Se svou sestrou Kordulou už dělala adventní věnce. Brzy také koupí dárky pro děti, za to utratí spoustu peněz, rozmazluje své potomky.

PSALI JSME: KDE TRÁVÍ ČAS IVANA GOTTOVÁ S CHARLOTTE A NELLY: CO PŘED ČASEM PROZRADIL KAREL GOTT NA ADRESU MLADŠÍCH DCER

PŘIPOMÍNÁME: VYPADÁ NÁDHERNĚ: DCERA PAVOLA HABERY SE POCHLUBILA FOTOGRAFIÍ SE SVÝM MANŽELEM. JEJICH LÁSKA KVETE

ČTĚTE TAKÉ: TĚHOTNÁ AGÁTA O STĚHOVÁNÍ K SOUKUPOVI: „NASTÁLO BUDEME ASI V AUTĚ“. MODELKA ŘEKLA, JAK CHCE ODTAJNIT POHLAVÍ MIMINKA

Share