Kde tráví čas Ivana Gottová s Charlotte a Nelly: Co před časem prozradil Karel Gott na adresu mladších dcer

Vdova po Karlu Gottovi Ivana Gottová se věnuje dcerám. Portál Aha! píše, že společně mají údajně trávit spoustu času v západní části země. Charlotte Ella zpívá a hraje na klavír, její mladší sestra Nelly Sofie se věnuje tanci. Karel Gott byl na své dcery hrdý, ve své autobiografické knize Má cesta za štěstím napsal, jaké jsou.

Podle legendárního zpěváka je jeho nejmladší dcera pozorná, ohleduplná a snaží se starat o ostatní, stejně jako její maminka. Nelly má po svém otci oči a obočí.

Karel Gott a Ivana Gottová / Zdroj: youtube.com

„Modré oči dál od sebe prý mají výjimečné osobnosti,“ napsal Karel Gott. Nelly se ho podle něj často ptala, jestli něco nepotřebuje. Ráda pomáhala ostatním lidem.

Upozornil také, že jeho nejmladší dcera je velmi pořádkumilovná a zodpovědná. Kromě toho dokončí jakoukoli práci, kterou začne dělat.

Karel Gott, Ivana Gottová, Charlotte Ella a Nelly Sofie / Zdroj: youtube.com

Mistr si myslel, že Charlotte je však povahou více po něm. Když se díval na svou třetí dceru, viděl, že podobou je spíše po jeho matce Marii.

„Také je velmi senzitivní a empatická vůči svému okolí,“ dodal Karel Gott. Zpěvák probíral s dcerou hudbu, zpěváky a hudebníky. Pro oba to bylo zajímavé téma.

Charlotte Ella Gottová / Zdroj: youtube.com

Ale někdy Charlotte mluvila se svým otcem o filozofických tématech, zajímalo ji to.

PSALI JSME: MARIE RŮŽIČKOVÁ SE ROZHODLA ZMĚNIT ÚČES I SVÉ DCEŘI: „PLETENÍ, KTERÉ TRVALO 8 HODIN, VYDRŽELA“

PŘIPOMÍNÁME: AGÁTA HANYCHOVÁ PROMLUVILA O MIMINKU: JAK SE ROZHODLI MU VYBRAT JMÉNO

Share