Agáta Hanychová uspořádala první společné živé vysílání se Soukupem: ten přiznal, že ji trochu prudí a provozuje mírný nátlak

Modelka Agáta Hanychová randí s podnikatelem Jaromírem Soukupem už téměř dva měsíce. Před měsícem to lidé vnímali skepticky. Teď se ale jejich názor změnil a čekají, až partneři udělají další krok. Píše o tom server Blesk.cz.

Pár si nyní užívá dovolenou ve Španělsku, kde má podnikatel vilu. Pracují, chodí na procházky a odpočívají u moře. Kromě toho komunikují s fanoušky na sociálních sítích.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Agáta s Jaromírem nedávno během přímého přenosu půl hodiny odpovídali na dotazy diváků. Někteří lidé se ptali, zda plánují společné dítě. Modelka řekla, že neví a podnikatel na tuto otázku neodpověděl.

Také nedávno řekla, že její současný partner je muž, kterého si velmi váží. Uvedla, že ho nemusí živit, protože sám vydělává dost. Je s ním šťastná.

Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

Podnikatel je z ní také nadšený. Považuje ji za krásnou, hodnou a rozumí si navzájem. „Mně se na tobě líbí všechno,“ řekl Jaromír Soukup.

Potom ale dodal, že se mu jedna věc nelíbí, a to, že jeho partnerka kouří cigarety. Agáta se to podle něj snaží omezit. „S tím ji trochu prudím… Provozuju mírnej nátlak. Počítám jí vajgly v popelníku,“ nechal se slyšet Soukup.

Agáta Hanychová / Zdroj: tv.blesk.cz

Před několika měsíci byla modelka na vyšetření a po sonografii prsu řekla, že končí s kouřením. Zatím se snaží omezit množství cigaret, které denně vykouří.

Někteří lidé se ho také ptali, zda se vrátí do televize, protože byl moderátorem svých známých pořadů. Odpověděl, že se vrátí, ale v televizi bude méně než dřív, protože nyní „má Agátu“.

Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

Kromě toho mu fanoušci jeho partnerky radili, aby zvážil kandidaturu na hlavu státu. Mediální magnát ale řekl upřímně, že by to nebyl dobrý kšeft. Prezidentův plat podle něj není příliš vysoký, proto si myslí, že by prý byli chudí. Její fanoušci ale ještě napsali, že Agáta by byla dokonalá první dáma.

PSALI JSME: „MÁME POŽÁR ASI JEN 1 KM OD DOMU“: TEREZA KERNDLOVÁ PROZRADILA, CO ZAŽILA A UKÁZALA FOTO

PŘIPOMÍNÁME: “JÁ SI LÁSKU UŽÍVÁM NAPLNO“: DARA ROLINS UKÁZALA FOTKU S PŘÍTELEM A OTEVŘENĚ SDÍLELA,CO JÍ MILOVANÝ DO ŽIVOTA PŘINESL

Share