“Já si lásku užívám naplno“: Dara Rolins ukázala fotku s přítelem a otevřeně sdílela,co jí milovaný do života přinesl

Velmi známá slovenská zpěvačka Dara Rolins si užívá nejšťastnější období svého života. Je zamilovaná a nakonec před fanoušky může neskrývat tuto informaci.

Dara Rolins/Zdroj: YouTube

Jejím milovaným je někdejší fotbalista devětačtyřicetiletý Pavel Nedvěd. Společně si pár užívá volna ve slunečné Itálii. Půvabná blondýnka se již nebojí zveřejňovat na Instagramu nové fotky se svou polovičkou.

Kvůli lásce si oba odložili pracovní povinnosti a odjeli do zahraničí.

“Pochopitelně, že v čase prázdnin se bude vše podmiňovat hlavně Lauře a nově i mému příteli,“ otevřeně promluvila Dara Rolins, komu bude v období volna věnovat nejvíc času. O tom informuje na svých webových stránkách portál zivotvcesku.cz.

Zamilovaná zpěvačka otevřeně pro fanoušky sdílela, že jí milovaný do život přinesl přesně to, co potřebuje — lásku, která jí tak chyběla, pohodu a klid. “Já si ji v Itálii užívám naplno,“ doplnila.

Stihla již kráska se seznámit s rodinou svého milovaného. Za rodinou společně jeli do Varů, Pavel Nedvěd se právě narodil kousek od tohoto města.

PSALI JSME: „STÁRNOUT SE DÁ I PŘÍJEMNĚ“: JANA KRAUSOVÁ VE SVÝCH 68 LETECH VYPADÁ SKVĚLE A PROZRADILA, JAK SE ČLOVĚK MŮŽE VYROVNAT SE STÁRNUTÍM

ČTĚTE TAKÉ: DAGMAR HAVLOVÁ VYRAZILA NA DOVOLENOU S VNUČKAMI: HEREČKA UKÁZALA, JAK SI UŽÍVAJÍ ODPOČINEK

Share