Alena Vránová se po dlouhé době objevila na veřejnosti: jak dnes vypadá Pyšná princezna

V červenci loňského roku Alena Vránová oslavila kulaté 90. narozeniny, ale kvůli zlomenině strávila tento den v ústraní. Herečka se dlouho na veřejnosti neukázala, ale o víkendu navštívila Svět knihy, kde představila audioknižní verzi Vlastního životopisu Agathy Christie.

Alena Vránová / Zdroj: youtube.com

Server Aha! píše, že Alena Vránová se naposledy objevila na veřejnosti před čtyřmi lety. Mnoho kulturních akcí se pak kvůli epidemii koronaviru nekonalo. Později herečka kvůli zdravotním problémům nikam nechodila.

Loni upadla a zlomila si nohu. Tehdy prohlásila, že její láska k zemi byla asi nezřízená a za to ji prý potrestala teorie Newtona.

Alena Vránová / Zdroj: youtube.com

Dokument o jejím životě kvůli zlomenině se natáčel u ní doma. Herečka nikam nechodila, ale ani nikam nechtěla. Nedorazila ani na křest knihy o sobě, kterou napsal Jakub Horváth.

Vránová však v sobotu přišla na pražský Svět knihy, vypadala skvěle a na akci promluvila o audioknize o životě Agathy Christie.

Alena Vránová / Zdroj: youtube.com

„Alena Vránová zavzpomínala i na to, jak v 70. letech ztvárnila hlavní roli v nastudování Svědkyně obžaloby v Divadle ABC, tehdy pod názvem Korunní svědkyně,“ píše se na Facebooku české Společnosti Agathy Christie.

PSALI JSME: PRAŽSKÝ PRIMÁTOR SVOBODA OZNÁMIL, ŽE BYLA OBNOVENA TRADICE, 15 TISÍC BUDE FINANČNÍ DAR PRO NĚKTERÉ DĚTI: VYVOLALO TO BOUŘLIVÉ REAKCE

PŘIPOMÍNÁME: POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ S OPERNÍ DIVOU SOŇOU ČERVENOU: HEREČKA BERETOVÁ PŘIŠLA S FENKOU, ŠÉF ČINOHRY TRPIŠOVSKÝ PRONESL OBDIVNÝ PROJEV

Share