Artur Štaidl mění povolání: čím se nyní syn slavných rodičů bude zabývat

Artur Štaidl vždy měl cestu do českého showbyznysu otevřenou. Poslechl ale svého zesnulého tatínka Ladislava Štaidla a scénu vyměnil za jiné povolání. Nyní se syn slavných rodičů rozhodl prosadit v jiném oboru. Zatím ho ale začíná jenom studovat. Píše o tom web ahaonline.cz.

Ne vždy peníze znamenají úspěch. O tom může své povídat i Artur Štaidl, který zdědil velký majetek. Syn Ivety Bartošové se ale rozhodl, že svou cestu vydláždí sám.

Artur Štaidl / Zdroj: facebook.com

Artur již má za sebou studium hotelové školy, které se rozhodl prodloužit, ale v úplně jiném oboru, které s hotelnictvím nemá nic společného.

Artur Štaidl / Zdroj: youtube.com

Podle jeho profilu na sociálních sítích je zřejmé, že se Štaidl mladší začal zabývat psychologií. Na instagramu však nejde pochopit, jestli o tom jenom uvažuje nebo nastoupil do prvního ročníku.

Artur Štaidl / Zdroj: CNC, Blesk.cz

Za co ho ale můžeme pochválit, je snaha dál na sobě pracovat, i když by si mohl užívat klidného života s dědictvím, které po rodičích dostal.

PSALI JSME: ZDENĚK SVĚRÁK PODPOŘIL PETRA PAVLA A VYSVĚTLIL PROČ: „USPĚL JAKO ORGANIZÁTOR A JAKO HLEDAČ SPOLEČNÉHO NÁZORU“

PŘIPOMÍNÁME: „DRŽÍM SI SVŮJ SPORTOVNĚ ELEGANTNÍ STYL“: 72LÉTA JITKA ZELENKOVÁ VYPADÁ NÁDHERNĚ. CO ŘEKLA O SVÉM VZHLEDU

Share