Bála se, že přijde o syna: Vendula Pizingerová prožila dny hrůzy

Vendula Pizingerová se poprvé stala maminkou v roce 1996, ale o čtyři roky později její dcera Klára zemřela, pro ni to byla obrovská rána. V roce 2007 spáchal její manžel Karel Svoboda sebevraždu. Vendula se tehdy bála, že přijde i o syna. Prošla si těžkým životním obdobím. Píše o tom server Blesk.cz.

Syn Jakub se jim narodil rok a půl před smrtí Karla Svobody. Nyní Vendula Pizingerová vzpomíná, že po smrti manžela fungovala jako stroj a že některé situace má stále „v mlze“.

Karel Svoboda / Zdroj: youtube.com

„Brečet jsem například začala až tři roky poté, co Karel zemřel,“ prozradila Pizingerová v rozhovoru pro server iDnes.cz.

Po jeho smrti se bála vycházet z domu, nechtěla, aby ji viděli fotografové a novináři. Často seděla doma na gauči a neustále dloubala do díry v rukávu svého starého vytahaného svetru.

Vendula Pizingerová / Zdroj: youtube.com

Měla strach, že přijde o syna, že jí ho vezmou. Jakub podle ní svého otce nikdy nepoznal, pouze o něm slyšel. Před pár týdny Jakub oslavil 18. narozeniny, nyní se často na svého otce ptá.

„Cítím vůči němu obrovský dluh. V roce a půl přišel nejen o tátu, ale na pár let i o mámu, hrozně to celé odnesl,“ řekla Vendula Pizingerová.

Jakub Svoboda / Zdroj: Instagram.com

Syn zdědil po otci talent, včetně dokonalého sluchu. Hudbě se ale nevěnuje, protože ho prý nezajímá. Možná si to v budoucnu rozmyslí.

PSALI JSME: PETR PAVEL A EVA PAVLOVÁ VYPADAJÍ STYLOVĚ: JAKÉ OUTFITY ZVOLILI PREZIDENT A PRVNÍ DÁMA

PŘIPOMÍNÁME: IVANA GOTTOVÁ SE PO DELŠÍ DOBĚ OBJEVILA S DCERAMI NA VEŘEJNOSTI: DÁMY SE HODILY DO GALA

Share