Bára Basiková poprvé promluvila o vážných zdravotních problémech: „Věřím, že je to na dobré cestě“

Na začátku léta Bára Basiková uvedla, že nebude moci hrát v muzikálu Okno mé lásky, i když zkoušky již probíhaly. Na roli se těšila, ale musela se jí vzdát. Celé léto nebyla aktivní, ale teprve teď prozradila, že má zdravotní problémy. Píše o tom server Super.cz.

Bára Basiková / Zdroj: youtube.com

Zpěvačka chtěla hrát roli matky hlavní postavy, ale v červnu musela kvůli zdravotním problémům vystoupit z muzikálu. Řekla organizátorům, že nemůže hrát, dohoda byla vzájemná.

„Byla jsem prostě marod,“ řekla pro Super.cz Bára Basiková. Přišla na premiéru, která podle ní byla fantastická. Teď lituje, že nemohla hrát, ale život jde dál.

Bára Basiková / Zdroj: youtube.com

Nyní se její stav zlepšil, cítí se lépe. „Definitivně za mnou to není, ale je to v procesu léčby. Věřím, že na dobré cestě,“ dodala Bára Basiková. Nevysvětlila však, co se jí stalo.

Nedávno zpěvačka společně se svým kolegou Jakubem Hübnerem vydala album Příští stanice muzikálová. Fanoušci si mohou poslechnout jejich sólové písně a duety.

Bára Basiková a Jakub Hübner / Zdroj: Herminapress

Kromě toho se samozřejmě věnuje rodině, vychovává třináctiletého syna Thedora, její starší dcery jsou již dospělé. Nyní nemá partnera, je sama, i když na začátku roku mluvila o nějakém muži.

PSALI JSME: „MÁM O NI STRACH“: DOMINIKA GOTTOVÁ SE BOJÍ O MAMINKU, SOTVA MLUVILA. CO SE JÍ STALO

PŘIPOMÍNÁME: DÁDA PATRASOVÁ SE PO DLOUHÉ DOBĚ OZVALA FANOUŠKŮM: POCHLUBILA SE SVÝMI POKLADY

Share