„Mám o ni strach“: Dominika Gottová se bojí o maminku, sotva mluvila. Co se jí stalo

Dominika Gottová se loni na jaře vrátila do Finska, žije v Helsinkách. Ale její matka Antonie Zacpalová žije v Praze, takže jen telefonují. Nedávno se nejstarší dcera Karla Gotta dozvěděla, že její matka onemocněla těžkou chřipkou, takže má o ni strach. Píše o tom server Aha!

Dominika si chtěla najít práci ve finském hlavním městě, proto podstupuje školení v oboru security. Její matka se ale nyní léčí v Praze, je nemocná a cítí se špatně.

Dominika Gottová / Zdroj: tv.blesk.cz

Novináři s ní chtěli promluvit o otci její dcery, ale Antonie Zacpalová odmítla rozhovor kvůli svému zdravotnímu stavu.

Její dcera se samozřejmě dozvěděla, že matka je nyní nemocná. „Mám o ni strach, protože nezněla vůbec dobře,“ napsala pro Aha! Dominika Gottová.

Dominika Gottová / Zdroj: youtube.com

Máma a dcera mají skvělý vztah, často komunikují. Dominika vysvětlila, že máma sotva mluvila. Má o ni strach, protože je jí už 86 let, její imunita již není tak silná.

Doufá, že se maminka uzdraví. Dodala také, že se o ni v domově pro seniory dobře starají.

Dominika Gottová / Zdroj: youtube.com

Zmíněný server píše, že podle jeho informací nejde o covid. Antonie Zacpalová se nechala očkovat proti koronaviru čtyřikrát, navíc už covid prodělala.

PSALI JSME: „MĚL JSEM OPRAVDU NAMÁLE“: KARLOS VÉMOLA LEŽÍ V NEMOCNICI, BYL V KRITICKÉM STAVU. CO SLAVNÝ BOJOVNÍK PROZRADIL

PŘIPOMÍNÁME: MARIE RŮŽIČKOVÁ SI NAŠLA VYSNĚNOU PRÁCI: „JE TO MAKAČKA, ALE BAVÍ MĚ TO“. CO NYNÍ DĚLÁ

Share