Bára Basiková se pochlubila novým účesem, kolegové ji chválí: Tentokrát to rozhodně není paruka

Loni v prosinci zpěvačka Bára Basiková řekla, že ji o prázdninách zasáhly zdravotní problémy. Detaily ale neprozradila a jen dodala, že její boj ještě neskončil. Fanoušci tehdy spekulovali, zda nosí paruku. V pondělí je ale zpěvačka překvapila tím, že se na svých sociálních sítích pochlubila novým účesem.

Bára Basiková / Zdroj: youtube.com

Na začátku loňského léta Bára Basiková oznámila, že nebude hrát v muzikálu Okno mé lásky, i když zkoušky již probíhaly. Musela se vzdát své role.

Celé léto nebyla aktivní a až v prosinci řekla, že ji potkala vážná nemoc, se kterou bojuje. „Definitivně to za mnou není, ale je to v procesu léčby. Věřím, že na dobré cestě,“ prozradila Bára Basiková na konci roku 2022 v rozhovoru pro Super.cz.

Bára Basiková / Zdroj: youtube.com

Tehdy si všichni všimli, že změnila účes, někteří spekulovali, jestli nenosí paruku. Zpěvačka ale neřekla, zda to souviselo s její nemocí.

V pondělí ale všechny znovu překvapila. Bára Basiková ukázala nový účes a tentokrát to rozhodně není paruka. Zpěvačka omládla a fanoušci i kolegové z branže ji chválili.

Bára Basiková / Zdroj: youtube.com

„Super,“ napsal zpěvák a muzikálový herec Martin Schreiner. Stejný komentář zanechala i herečka Mahulena Bočanová. „Báro, jsi jako holčička,“ pochválila ji herečka Dagmar Havlová.

PSALI JSME: NOVÁ NADĚJE HONZY MUSILA: MODERÁTOR PROMLUVIL O SVÉM POŘADU A NÁVRATU NA OBRAZOVKY

PŘIPOMÍNÁME: BÝVALÝ TAJEMNÍK KARLA GOTTA OSTŘE ZKRITIZOVAL SERIÁL IVETA A REŽISÉRA: „POKAZIL, CO MOHL“

Share