Bývalý tajemník Karla Gotta ostře zkritizoval seriál Iveta a režiséra: „Pokazil, co mohl“

Na konci dubna měl v pražské Lucerně premiéru druhý díl seriálu Iveta, který mapuje život zpěvačky Ivety Bartošové v době, kdy už byla slavná a kdy se jí narodil syn. Někteří diváci druhý díl chválili, ale lidé blízcí zesnulé zpěvačce ho ostře kritizovali.

Iveta Bartošová / Zdroj: youtube.com

Režisér a scenárista Michal Samir před časem oznámil, že uplatnil autorskou licenci. To znamená, že události v seriálu nemusí vždy odpovídat skutečným událostem, které zpěvačka a další známé osobnosti prožily.

Přesto druhý díl série zkritizoval bývalý tajemník Karla Gotta a zakladatel jeho fanklubu Jan Adam. Na svém Facebooku zveřejnil příspěvek a napsal, že je rád, že se Iveta Bartošová, Karel Gott a Ladislav Štaidl nedožili dneška a neviděli, jaký seriál Michal Samir natočil.

„Pokazil, co mohl,“ uvedl Jan Adam. Kritizoval scénář, nelíbilo se mu, jak režisér ukázal události přelomu osmdesátých a devadesátých let a chování protagonistů.

Kromě toho označil melodramatickou hudbu za děsnou. „Chudáci se musejí v hrobě obracet!“ dodal Jan Adam. „Je to jakási fraška,“ okomentovala jeho příspěvek bývalá manželka Ladislava Štaidla Ana.

Iveta Bartošová / Zdroj: youtube.com

Souhlasili s nimi i někteří další uživatelé sociální sítě. Lidé psali, že některé události se odehrály na jiných místech, než je ukázáno v seriálu, a že se něco stalo o pár let dříve nebo později.

PSALI JSME: AGÁTA HANYCHOVÁ UKÁZALA NÁDHERNÝ DÁREK OD JAROMÍRA SOUKUPA: „DOSTÁVÁM JE POPRVÉ“

PŘIPOMÍNÁME: SESTRA HANY ZAGOROVÉ O SVÉ NEVYLÉČITELNÉ NEMOCI: „VĚCI UŽ POZNÁVÁM PŘEDEVŠÍM PO HMATU“

Share