Bára Basíková ukázala nový účes, kterým překvapila své fanoušky: zpěvačka tak ještě více omládla

I když Bára Basiková již není nejmladší, stále se může pyšnit skvělou postavou. Nyní k tomu přidala nový účes a omládla o dalších 10 let. Selfie sdílela na Instagramu a dostala k fotce mnoho pozitivních komentářů. Zpěvačka však říká, že ve formě drží hlavně její syn, se kterým se nemůže zastavit. Píše o tom web zivotvcesku.cz.

Bára Basiková / Zdroj: youtube.com

Postavu Báře Basikové určitě mohou závidět i mnohem mladší ženy. Teď se rozhodla přidat i nový účes. Ten zpěvačka předvedla na sociálních sítích. K tomu zvolila i také částečný make-up a musíme uznat, že jí to opravdu sluší.

Mnozí předpokládají, že Bára Basiková musí trávit dlouhé hodiny v posilovně, aby se udržela figuru. Dle její slov to ale není pravda.

„Teď necvičím. Chodívala jsem dřív,“ uvedla umělkyně a dodala, že cvičí jen tehdy, když se chce dostat trochu do kondice.

Basiková podotkla, že ženy má povinnost vypadat dobře, obzvlášť pokud se jedná o herečky či zpěvačky.

Bára Basiková / Zdroj: youtube.com

Bára říká, že také dodržuje zásady přerušovaného půstu. Člověk během vymezených hodin sní denní příděl kalorií a nechává zbytek času organismu je spálit a potravu zpracovat.

Krásný vzhled zpěvačky určitě dělá radost její příteli, se kterým se seznámila na jaře. Jsou prý moc šťastní, ale veřejnosti ho Basiková neukazuje.

PSALI JSME: ROMAN PRYMULA ŘEKL, KDY PŘIJDE CHŘIPKOVÁ EPIDEMIE: EXMINISTR ZDRAVOTNICTVÍ UVEDL, KDO MŮŽE DOSTAT UPRAVENOU VAKCÍNU PROTI KOVIDU

PŘIPOMÍNÁME: HEREC-MIM JAROSLAV ČEJKA PŘIŠEL O ZRAK: JEHO KAMARÁD PROZRADIL, JAK SE MIM CÍTÍ

Share