“Bydleli spolu dva roku, a pak manželství se rozloučilo z tohoto důvodu”: Setkali se za 14 let

Po 14 letech rozloučení bývalé manželství se náhodou setkalo. Podle toho, jejich život se kardinálně změnil, a měl úplně nové zabarvení.

Často říkají, že jistá láska neodchází. Historie tohoto páru přesně to dokázala.

.

Kdy Karen měla 17 let, a Sam 25, mladé lidi se poprvé seznámili, kdy pracovali v čtvrti zálivu Luisa, ve městě Ramsgeige.

Potom, Karen a Sam pochopili, že se zamilovali, a pak se rozhodli oženit se a bydlet spolu.

Dva roky manželství, byli nejšťastnějšími v životě Karen a Sama. Ale rychle našli problém, kdy se dívka dozvěděla, že je neplodná.

Proč se to stalo? Bohužel lékaři nezvládli dat odpověď na takovou otázku. Ale řekli, že dívka nikdy nezvládne mít děti.

.

Karen se rozhodla neříkat Samu o své neplodnosti. Chtěla udělat jinak. Dívka se rozhodla na začátku se rozloučit s mužem. Řekla mu, že ho nemiluje. Byla to nejhorší lež v životě Karen. Pár byl zničen tím neštěstím.

Co bylo po rozloučení?

Po rozloučení, Sam přestěhoval do Londýnu, kde se oženil na někom jiném, a teď má dceru, která se jmenuje Perry (ve dnešní době má 14 let).

Karen také se vdala, ale se v roce 2010 znovu rozloučila. V roce 2013 šla do nemocnici, protože chtěla udělat uměle oplodnění. Ale doktor řekl, že nemá žádné šanci narodit dítě.

Setkání za 14 let

.

Někdy, v noci, Sam zkusil najít stránku Karen na Facebook, a náhodou našel ji. Sam se rozloučil před 3 lety, protože nemohl zapomenout svou první manželku.

Když našel ji na Facebook, napsal ji. Za několik týdnu se setkali v Londýně na obědu, dlouho mluvili a rozhodli se znovu sejít.

Za měsíc, Sám nečekaně požádal Karen o ruku. V září roku 2016 muž přestěhoval do Kentu, aby bydlel se svou manželkou.

Po 14 let rozloučení, pár pochopil, že jich láska jeden k druhému nikdy se neměnila. Kvůli tomu byli plní rozhodností začat všechno od začátku.

Nejlepší událost páru

.

Ale není to nejvíc zvláštně.

Někdy lékař řekl, že Karen je neplodná, ale v roce 2017 náhodně otěhotněla obyčejným způsobem. 10.března roku 2018 se narodila Luisa, v nemocnici královny Elisabeth. Hmotnost dcery je 2,9 kg.

Dívku nazvali na počest pubu, kde poprvé se setkali její rodiči. Kdy Luisa měla 6 týdnu, Sám a Karen šli registrovat své manželství.

Ve dnešní době, šťastná maminka ani nepřemýšlela o tom, že s manželem znovu budou spolu, a narodí se u nich úžasná dcera. Takové kouzlo se muže stát v našim světě!

Share