„To byl můj způsob života“ : Dívka poprvé za osm let umývala vlasy a řekla, proč je to těžké

Dívka, která se na internetu proslavila tím, že šampon nepoužívá osm let, konečně umyla vlasy. Také řekla, jak to všechno začalo a proč byly její vlasy tak dlouho špinavé.

S takovým příběhem mohla vyhrát soutěž nejdelších a možná zbytečných protestů na světě.

.

Page Gozon, šestnáctiletá obyvatelka Severní Karolíny ve Spojených státech, se proslavila na TikToku díky svým špinavým vlasům již v prosinci 2019.

V prvním videu, které již bylo z webu odstraněno, ukázala uživatelům mastné vlasy a připustila, že je nemyla 2892 dnů.

.

„Rozbilo mi to srdce.“ Dívka poprvé za osm let umývala vlasy a řekla, proč je to těžké

Éra špinavé hlavy skončila 14. ledna 2020 – v ten den dívka zveřejnila video, ve kterém konečně umyla vlasy šamponem. Později teenager vydal Allure rozhovor a řekl, proč byla její hlava tolik let špinavá.

„Zpočátku to byl můj protest proti mým rodičům. Přinutili mě každou noc si umýt vlasy a jako naivní osmileté dítě jsem si myslela, že je to nudný úkol. Nakonec se neposlušnost stala zvykem“.

.

Vzpoura dětí však byla poněkud opožděná a stala se něčím víc než konfrontací s rodiči.

„Poté, co jsem si několik týdnů neumývala vlasy, stala se to určitá hra, přemýšlela jsem, jak daleko v tom můžu jít. Po roce jsem prohlásila, že to byl můj způsob života“.

Page řekla, kolik negativních komentářů si o sobě přečítala po zveřejnění videa na TikTok. Lidé psali, že vši jsou ve vlasech, že asi smrdí, že je nechutná.

Spravedlivě stojí za to uznat, že jejich podezření je logické, ale Paige přijal opatření, aby tomu zabránil. Dokonce natočila video, které lidem odpovídalo na jejich nároky.

Ale s velkou mocí přichází velká zodpovědnost as příjemnými plusy – vážné nevýhody. Pro Page, to bylo nutné měnit postel pravidelně.

„Umyla jsem své ložní prádlo každých pár týdnů, protože jinak by to špatně vonělo. Ale to je dokonce dobré, protože jsem začala umývat prostěradla tak často, jak bylo potřeba, a nebyla lína“.

Dívka pochopila, co dělá, když začala publikovat svá videa. Paige se dokázala vypořádat s negativní reakcí lidí, protože věřila ve svůj životní styl a bránila ji.

Když toto období skončilo, školačka dokonce zveřejnila video o TikTok, kde zachytila ​​okamžik prvního mytí po osmileté přestávce.

Jak přiznala, nahrávání tohoto videa bylo velmi obtížné.

Dívka řekla, že ji to přinutilo přerušit osmiletý zákaz produktů na mytí vlasů. Paige chodí studovat v nové internátní škole, přesto ji téměř litovala.

Cítil jsem, že osm let protestu a sebeobrany letělo do dýmky s tímto mytím vlasů. Rozbilo mi to srdce, ale byl to krok správným směrem.

Paige teď možná bude muset bojovat s rozdělenými konci, ale tady s veřejným odsouzením – už ne.

Vzdát se starých návyků, abych mohl pokračovat, není snadné, ale praxe ukazuje, že to stojí za to.

Pro nadšenou dívku z Velké Británie se epilepsie stala impulsem ke změně. Když se dívka dozvěděla hroznou diagnózu, přitáhla se k sobě, obnovila život a dokázala najít povolání.

A inženýr z USA pro velké změny nepotřeboval diagnózu od lékařů, ale rozhodné rozhodnutí. Muž se vzdal alkoholu a za tři roky ztratil nejen hmotnost, ale také se stal mladší na deset let.

Share