„Byla jsem kvůli mámě nervózní. Líbí se mi na ní, že nelže“: Upřímný názor dcery modelky Verešové

12léta Vanessa Volopichová je dcerou právníka Daniela Volopicha a známe slovenské modelky Andrey Verešové.Nedávno mladá holka získala dvě zlaté medaile na Zimní Olympiádě děti a mládeže ve slopestylu a snowboardcrossu.

.

Dívka řekla, že přemýšlela o tom, že chce věnovat svůj život modelingu, stejně jako její maminka.

“Mám perfektní maminku. Pro mě děla všechno, abych byla šťastná. Chodila jsem s ni často na modelové přehlídky, seděla jsem v hledišti, a proste se dívala na to, co děla moji maminka.

.

Někdy jsem byla i v zákulisí, ale bylo to jenom jednou. Vždy jsem na hledišti seděla nervózní, ale maminka uměla mě uklidnit.

Kdy šla po podiu, prostě se na mě dívala, a dávala mi svým pohledem takovou silnou motivaci, že jsem se rychle mohla uklidnit, a dál se dívat na hezkost toho modelového opatření”,řekla mladá dcera Verešové Vanessa.

/

Zabývá se snowboardingem od 7 let, a nedávno její mladší bratr Dan také začal snowboardovat. Rodiči u těch děti jsou úžasní, otec Daniel vždy jich podporuje, stejně i maminka.

.

“Pamatuji si takovou dobu, když jsem byla trochu menší, vždy jsem hrála se svou maminkou.

.

V té době mě to bavilo, teď už ne, ale jsem jistá, kdyby přišla k ni, a požádala, aby se mnou hrála, určitě by odpověděla ano, můžeme to zkusit.

S tím žádný problém v rodině nemáme, vždy podporujeme jeden druhého”, řekla dcerka.

.

Také holka často opakuje, že sportovní svět je pro ni vícekrát blíž než modeling.

“Na co moji maminka se častěji zlobí? Možná kdy se mi něco nechce dělat, asi je to všechno. A tak maminka miluje, kdy přijdu ze školy, a ukážu ji dobře známky, nebo kdy se zabývám sportem.

.

Miluji svou maminka, protože je vždy upřímná, obětavá a nikdy nelže. A určitě, moji maminka je nejhezčí”, řekla Daniela a dodala, že nikdy nechce maminku zlobit, lépe pro ni bude ji něčím potěšit.

Maminka dcery také byla sportovkyni, umí úžasně lyžovat, ale na snowboardu to ani nezkoušela.

.

Říká, že trochu toho boji, ale jestli její děti to mají rádi, tak proč ne?

Verešová také řekla, že čím je starší její dcera, tím víc ji zajímá svět módy.

.

Verešová také dodala o své dceři:

“Moji dítě ještě nevyřešilo, čím se bude zabývat dál. Někdy uvidí některé mě šaty, a zkouší je, a ptá, mohla by já ji něco podobného koupit.

.

Vidím, že modelový svět ji zajímá, ale nechceme, aby naši děti dělali to, co dělali jsme. Myslím si, že každý má vlastní výběr, a jenom moji dcera muže vyřešit, čím se bude zabývat v budoucnu.

.

Také vychovávám v nich lidi, které nebudou záviset od rodičů, nechci aby mysleli, že všechny oblečení a techniku, kterou od nás dostali budeme i dávat jim v budoucnu, chci, aby moji děti se stali samostatnými. Všechno musíme zasloužit”.

Share