Byla to pro mě poslední kapka: Jak jsem se pomstil drsným sousedům, kteří se rozhodli na mém pozemku umístit skleník

Pokud mate chalupu, jste opravdu šťastný člověk. Kdykoliv mate možnost utéct z města, a pořadně si odpočinout. Vlastní chalupu má i Petr, který ji rád navštěvoval každý víkend.

Pozemek/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Petr byl jistý, že má i skvěle sousedy, kteří vždy byli tiší a klidní. Nikdy se s nimi nehádal. Svůj oblíbeny pozemek Petr využíval jen k rekreaci, a nikdy nechtěl sázet zeleninu a ovoce.

Úplně jinak využívala svůj pozemek Petrova sousedka paní Marie. Měla na svém pozemku asi všechno: květiny, ovocné stromy, bobule a také zeleninu. Petr neměl plot, kvůli čemuž denně viděl, jak paní Marie pracuje v zahradě.

Sklenik/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ženu vždy zajímalo, proč Petr nic nesází, na což muž odpovídal, že prostě nechce, a na chalupě jen odpočívá. Jednou Petr přijel na svůj pozemek, a uviděl, jak se paní Marie po něm prochází. Zeptal se, jestli se něco stalo.

Paní Marie jen řekla, že soused má spoustu volného místa, a zeptala se, jestli může tam zasadit cibuli. Petr byl překvapený, ale z nějakého důvodu odpověděl, že to může udělat. Řekl, že paní může osadit jen 1 záhon.

Zahrada/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Byla to obrovská chyba. Petr odjel na dva týdny na dovolenou, a po návratu na chalupu byl šokovaný. Kromě 1 záhonu, na jeho pozemku se objevily i další, a dokonce paní Marie umístila tam i skleník. Taková drzost šokovala Petra, kvůli čemuž se rozhodl sousedce pomstít se.

Přivolal kamaráda, a s nim za jeden den postavil plot. Také rozebral skleník, a hodil ho na pozemek drsné sousedky. Paní Marie přestala s Petrem komunikovat, ale mu to nevadí, protože může dnes klidně odpočívat na své oblíbené chalupě.

Skleník/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: PO DOVOLENÉ V MARBELLE SKOČILI DO ČESKA: AGÁTA HANYCHOVÁ PROZRADILA DŮVOD NÁVRATU DO RODNÉ ZEMI. KAM PLÁNUJE S JAROMÍREM SOUKUPEM ODLETĚT DÁL

PŘIPOMÍNÁME: TCHYNĚ VELMI ŠETŘÍ: RODINA MÉHO MANŽELA SE SPRCHUJE JEN JEDNOU TÝDNĚ. NEPOMOHLO NÁM I SAMOSTATNÉ BYDLENÍ

Share