Tchyně velmi šetří: Rodina mého manžela se sprchuje jen jednou týdně. Nepomohlo nám i samostatné bydlení

Vdala jsme se ve svých 19 letech. Tehdy jsem si byla jistá, že si našla svou skutečnou lásku. Chtěli jsme se stěhovat, a konečně bydlet spolu. Vyhledávali jsme byty na pronájem, ale maminka mého manžela měla lepší nabídku.

Žena/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Nám řekla, že má prostorný být, ve kterém budeme mít dokonce vlastní pokoj. Takovou nabídku jsem odmítnout nemohla, bylo to zadarmo, a moc vyhovovalo nejen mně, a i mému manželovi, protože se být nachází vedle jeho práce.

Na začátku všechno bylo v pohodě, ale později jsem si všimla, že tchyně velmi šetří. Týkalo se to potravin, které tchyně nakupovala jen na trhu, a jen jednou týdně.

Šetřila i na oblečení, a nechtěla nic kupovat, pokud nebylo ve slevě. Nejvíc mě překvapilo to, jak moc šetří vodu. Sprchovala se celá rodina jen jednou týdně, a všem to vyhovovalo.

Žena/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Jen já jsem byla šokovaná, protože jsem si zvykla sprchovat každý den. Občas jsem se sprchovala u kamarádky, ale v bytě tchýni jsem to dělala jen tajně, když jsem byla doma sama.

Takový život jsem neměla ráda, kvůli čemuž jsem nabídla manželovi, abychom si pronajímali byt, a žili bychom tam jen ve dvou. Ten takovou nabídku ihned odmítl, protože se v bytě své maminky cítil velice pohodlně.

Rozhodla jsem se přemluvit s tchýni, a jsem se s ní naštěstí domluvila, že budu sama platit za vodu, kterou utrácím. Takový navrh tchyně podpořila, ale dlouho to netrvalo.

Ženy/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Maminka mého manžela uviděla v televizi nějaký pořád, ve kterém ukázali, jak čínská rodina šetřil vodu. Tam se všichni členové rodiny umývají v jedné vaně, a vodu vůbec nemění. Nejprve se umývají děti, až potom rodiče.

Tchyně se rozhodla, že stejný systém umývání chce zavést i v naši rodině. Bylo to pro mě poslední kapkou, a manželovi jsem řekla, abychom se okamžitě našli samostatné bydlení. Pokud by to odmítl, tak by se s ním rozešla.

Sprcha/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Manžel naštěstí mě podpořil, a konečně jsme bydleli samostatně. Problém se šetřením to žádným způsobem nevyřešilo, protože již manžel mi začal zakazovat používat vodu a elektřinu. Tohle jsem vydržet nemohla, a konečně jsem se s ním rozešla.

V dnešní době jsem opravdu šťastná. Mám skvělou práci, která mi dovoluje utrácet tolik elektřiny a vody, kolik chci. Teď vůbec nechápu, jak jsem mohla žít s tchýni, která velmi šetří.

Koupelna/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: „JSEM RÁD, ŽE MOHU UVÍTAT NAŠEHO PŘÍTELE“: JAROSLAV DOUBRAVA JE NA KRYMU. JAKÝ VÝZNAM PRO RUSKO MÁ JEHO PŘÍJEZD DO OKUPOVANÉ OBLASTI

PŘIPOMÍNÁME: NAJEDNOU ZAČAL VŠECHEN ZDRAVOTNICKÝ PERSONÁL BĚHAT: VŠEM PACIENTŮM BYLO ŘEČENO, ŽE NESMĚJÍ Z POKOJŮ VEN, DOKUD TO NEDOVOLÍ

Share