„Byla velmi rozrušená a začala vrčet na každého, kdo se ji snažil zvednout“ : Kotě se zamilovalo do jednoho návštěvníka

Kotě přistoupilo v útulku k muži a žádalo o jeho pozornost. Mladík neměl šanci…

5. listopadu ochránci zvířat Sparkle Cat Rescue v Burlingtonu v Severní Karolíně přinesli toulavé kotě nalezené poblíž volební místnosti.

.

„Jeden z kandidátů ji viděl po celý den a rozhodl se nás informovat“ říká Stephanie Granthamová, spoluzakladatelka organizace pro ochranu zvířat.

Malá byla celá v blechách, s roztoči uší a velmi hladová. Nikdo ji nepoznal a nevěděl, odkud pochází, a tak ji muž vyzvedl a odvezl záchranářům svým nákladním vozem.

.

Kotě pojmenovaliAdelina.Vážila jen 900 g, ale byla plná lásky. Při přeexponování se rychle rozhlédla po svém novém příbytku, převrátila se na záda a jednoznačně naznačila, že je čas jí pohladit bříško.

Není známo, jak se dostala do ulic, ale v bezpečí se jí opravdu líbilo. Chodila za svou adoptivní matkou po celém domě a byla dokonale láskyplná jako pravá kočka.

.

O uplynulém víkendu se kočička Adeline poprvé objevila v pokoji pro hosty útulku.

Někteří lidé se na ni přišli podívat, ale ona sama neprojevila zájem. Když se ji snažili dostat do náruče, uhýbala, jako by vědomě čekala na někoho jiného…

.

Steve přišel do adopčního centra, aby se podíval na nové kočky a uviděl Adelinu. Černobílá kočka si muže všimla a přistoupila přímo k němu. Zvedl ji a ona mu ležela na ruce.

Když viděl, že je kočka pohodlná, Steven ji začal nosit s sebou a seznámil se s ostatními chlupatými. V jednom okamžiku ji položil na podlahu, aby si povídal s jednou kočkou a Adelině se to nelíbilo.

.

„Byla velmi rozrušená a začala vrčet na každého, kdo se ji snažil zvednout“ říká Stephanie.

Po vyslechnutí mnoha stížností kotě Steve spěchal, aby se vrátil. „V tomto okamžiku už věděl, že ji vezme. Byla s ním tak milá, že nebyla s žádným jiným mužem v té místnosti.“

.

V náručí ukájel kočičku a ta se stala stálým členem své rodiny.

„Adelina si vybrala svého pána“ říká Stephanie. „Šla ke svému muži domů a my jsme za ni byli šíleně šťastní.“

.

„Z celého srdce se zamilovala do svého nového otce a nedovolí mu, aby se postavil na zem – dokonalý příklad toho, jak si domácí zvířata vybírají své majitele“ říká Erin, majitelka pereženky.

.

Share