„Byli jsme ohromeni tím, co viděli“: Když tam bylo více než sto koček, jejich majitelka v zoufalství požádala o pomoc

Tento incident v charitativní Toronto Cat Rescue si bude pamatovat na dlouhou dobu. Přestože se zaměstnanci každý rok zabývají 2,5 až 2,7 tisíci kočkami, byli šokováni tím, co viděli.

Všechno to začalo tím, že jim zavolala určitá žena a unaveným hlasem řekla, že je připravena přiznat se ke zločinu. Jen pomoz, moje síla už není!

Naši editoři se zajímají o tento příběh a závěry, které z něj musí být vyvozeny.

.

Zaměstnanci Toronto Cat Rescue, kteří dorazili na výzvu, byli varováni a očekávali, že uvidí mnoho koček, ale netušili, kolik jich skutečně bylo.

Ze všech stran zvědavé oči hleděly na hosty, kočky běhaly všude a dokonce jen jejich počítání byl nesmírně obtížný úkol! V důsledku toho se ukázalo, že v obyčejném domě současně žilo 120 koček.

A určitý počet koťat, plus těch, které se narodily během záchranné operace.

.

Zaměstnanci jsou již zvyklí vidět davy zvířat zapomenutých majiteli, ale tyto kočky byly čisté a upravené. Ani blechy ani špína, všichni zdraví a hladoví, pokusili se někoho vyčesat a nedávno někoho vykoupali.

Samotné bydlení se také nepodobalo postýlce, bylo čisté a dokonce pohodlné, ne-li pro velké množství koček. Hostitelka upřímně poslouchala – byla to ona, kdo takový vývoj situace umožnila.

.

Většina koček byla mezi sebou velmi podobná a mnoho očividně bylo ve vzájemném vztahu. Takže to bylo – no, hostitelská ruka před několika lety nekastrovala první kočky.

A pak se objevila koťata, vyrostla, objevila se nová a … už si nepamatuje, když se tento proces vymkl kontrole. Kdyby vůbec byl – žena, vášnivá kočička, strávila veškerý svůj čas a energii krmením a další údržbou této hordy, ale neměla čas kontrolovat její porodnost.

.

Podle místních zákonů může jeden majitel domu pojmout maximálně šest koček. Takže ano, zločin je zřejmý, ale protože se jednalo o neúmyslné porušení zákona a zločinec poslechl, rozhodli se uvolnit brzdy.

Kočky v nouzovém zámku byly sterilizovány a začaly být znovu usazovány v jiných rodinách, naštěstí byla zvířata v pořádku a nevyvolávala obavy.

Zároveň spustili informační tisk v tisku, aby využili této příležitosti a připomněli všem majitelům domácích zvířat – sterilizujte je, nečekejte a nespoléhejte na náhody!

Je lepší zajistit normální život několika malým zvířatům, než produkovat mnoho nešťastných a odsouzených.

.

Share