„Bylo to docela zábavné“ : Žena spěchala do nemocnice, aby porodit. Když lékaři to uviděli, nemohli mluvilit

Případ této 29leté ženy z Floridy zasáhl i ostřílené lékaře. Při pohledu na šťastnou matku si můžete myslet, že její břicho exploduje.

Kdo si myslíte, že je uvnitř? Možná jsou to dvojčata? Nebo dokonce trojčata? Ať už si vyberete jakoukoli možnost, správná odpověď vás ohromí!

.

Jen se podívej na toto břicho! Ve skutečnosti se v ní narodila dívka jménem Carly, která se narodila s hmotností 6 kg!

„Když ji doktor vytáhl ode mě, zaslechlа jsem smích a všimlа jsem si, jak se všichni na operačním sále nějak vzrušují.

.

Začali uhodnout a pojmenovat čísla, a když mi to ukázali, řekli, že dítě váží 13,5 liber (6 kg). Nemohlа jsem tomu uvěřit, “řekla Christine.

„Vypadalo to, že vytáhli z mého žaludku jednoleté dítě, “dodala.

.

„Bylo to docela zábavné, protože měla císařský řez, takže byla zakryta obrazovkou a my jsme neviděli, co se tam děje,“ řekl otec dítěte Larry Corbitt.

„Pamatuji si, jak doktor řekl: Ach bože, bude obsahovat všech 7 kilogramů. Myslím, že toto dítě nikdy neskončí. Má dva? “Přidal Larry.

.

Ne, pouze jedna dívka, která se okamžitě stala internetovou senzací. Narození rodičů malého Carlyho zaznamenalo novorozené focení, i když, jak již bylo řečeno, bylo pro ni docela obtížné najít oblečení pro její velikost.

„Je jako šestiměsíční dítě,“ řekl Larry.

.

„Dokonce jsme kontaktovali Pampers a Huggies, aby nám pomohli, protože všechno, co jsme do ní nezapadli.“ Nikdo z nich se nehodí.

Jeho velikost odpovídala velikosti 3 plenek. Oblečení, které měla na sobě včera, bylo pro devítiměsíční. Je to obrovské, “dodala Carly.

.

A to i přesto, že se narodila o týden dříve, než se očekávalo.

„Doslova se skládá z rohů kůže. Je to jen velké nafouklé dítě. Je velmi okouzlující. Netušilа jsem, že se stane tak populární.

Byl to velmi vzrušující zážitek a nemůžu se dočkat, až jí řeknu, jak se přes noc stala celebritou, “řekla Christine.

Share