Hvězdy a fanoušci pláčou : Eva Pilarová v náručí manžela dnes opustilа tento svět

Dnes ráno zemřela legendární zpěvačka Eva Pilarová.Stalo se to v Domově svatého Karla Boromejského. V posledních letech života měla jasné zdravotní problémy a největší potíže měla s selháním ledvin.

Právě kvůli tomu zemřela, bylo jí 80 let.

.

Poslední minuty svého života strávila v náručí svého manžela Jana Kolomazníka. Když vyšlo najevo, že Evu Pilarovou už zachránit nelze, sestřičky dovolily jejímu manželovi, aby s ní zůstal.

„Děkuju jim za to. Je to strašně těžké, byli jsme spolu 35 let“ přiznal Jan Kolomazník.

Nyní její manžel velmi lituje, že se s ní nemohl normálně rozloučit.Nikdy nemluvili o smrti, nikdy o tom nepřemýšleli.

.

Eva Pilarová byla věřící osoba, často chodila do kostela, který byl nedaleko jejího domu.Jan Kolomazník chce uspořádt mši.

Velké zdravotní problémy zpěvačka začala mít před dvěma lety. Tehdy upadla a zlomila si stehenní kost a rameno.

Kvůli tomu musela být dlouhodobě v nemocnici a také podstoupila několik operací.Před půl rokem podstoupila další operaci ledvin a dostala stent.Kvůli tomu začaly problémy s lymfou.

.

Od té doby byla Eva Pilarová téměř celou dobu na nefrologickém oddělení, kde často dostávala kapačky.

Lékaři tehdy podezírali leukémii, ale testy prokázaly, že zpěvačka nemá rakovinu krve.

.

Musela by žít dlouho, protože v její rodině byli dlouholetí příbuzní. Například její matka loni v létě oslavila 104. narozeniny.

Když Karel Gott zemřel, mluvila Eva Pilarová na jeho pohřbu.V tu chvíli se necítila dobře.Byli přátelé velmi dlouhé roky, zejména proto, že rozdíl v jejich věku byl jen jeden měsíc.

.

„S Karlem jseme toho dělali hodně. První dva roky v Praze jsem byla v Semaforu, pak jsem odesla do Rokoka. Do Semaforu jsem se vrátila v roce 1964, kdy v něm pravě byl v angažmá i Karel“ vzpomíná Eva Pilarová v knize Takový byl Karel Gott.

.

Zpěvačka také řekla, že jedna z jejích oblíbených písní je Oči má sněhem zaváté. Tuto píseň pro Gotta napsali Jiří Šlitr a Jiří Suchý.

.

Eva Pilarová měla kdysi společný koncert s Karlem Gottemv Semaforu.

.

„Jmenovalo se Večer dvou slavíků, vystupovali jsme vněm jen my dva a orchestr a s námi Vladimír Hrabánek, který všeprovázel vtipnými spojováky“ uvedl a to také v té knize Eva Pilarová.

.

Share