„Je to pravda“ : Moderátorka Snídaně s Novou je v karanténě

Koronavirus muže nakazit každého, dokonce i toho, kdo nebyl v rizikové oblasti. Tak řidič Uberu byl infikovaní od svého pasažéra.

Moderátorka Snídaně s Novou Nikola Čechová sedla do auta známému nakaženému taxikáři a skončila v karanténě kvůli riziku nakažení koronavirem. Stejně jako i dalších 90 lidi, které za tři dny zmohl obsloužit řidič.

.

Nikola ve dnešní době nemá žádné příznaky onemocnění.

“Do pondělí, jsem v karanténě, neodjížděla jsem do žádné rizikové oblasti, ale náhodně jsme s Kubou jeli tím Uberem”, řekla Nikola v instastories.

.

Žena pracuje v moderátorské dvojici ve Snídani s Novou s Milanem Perutkou.

“Žádné příznaky nového viru nemáme, jsme úplně zdraví, a do konce karantény se nám zůstalo několik dnů”, napsala na sociální sítě o stavu sebe a svého přítele.

.

Jsem si ani nemyslela, že když jednou objednám odvoz Uberem, setkám se s nasazeným taxikářem, který ani nevěděl, že měl ten koronavirus, protože nebyl v zahraničí. Ve dnešní době, muž je ve vážném stavu Na Bulovce.

“Nepamatuji, kdy se to stalo. Jeli jsme s nim před 2 nebo 3 dny. Bylo mi v té době špatně, a měla jsem otravu jídlem, možná kvůli tomu, byla jsem ještě trochu oslabená”, doplnila Nikola, která ve dnešní době je v karanténě, ale doufá, že všechno bude v pořádku.

.

“Jsme ještě sledovali na internetu příběh toho taxikáře, a na začátku nikdo neřekl, že byl to Uber. Pak mi zavolal Kuba, a řekl, že jsme jeli s nim, stejně jako i ostatní 90 lidi.

Denně čteme články o stavu řidiče a o koronaviru. Musím říct, že naši vláda děla všechno správně, musíte být opatrnými a důslednými”, sdílela Nikola na svém Instagramu. Vrátit se do Snídaně s Novou měla by za týden.

.

Share