„Bylo to moc smutné a poznamenalo mě to“: Marcela Holanová prozradila, že se rozloučila se svým milovaným pejskem

Marcela Holanová kvůli zdravotním komplikacím prožila na podzim těžké období. To už je ale naštěstí minulost a zpěvačka se teď cítí lépe. V rozhovoru pro portál ŽivotvČesku.cz ale prozradila, že jí zemřel pejsek, tato smutná událost ji zasáhla.

Marcela Holanová / Zdroj: tv.blesk.cz

Marcela Holanová před třemi lety podstoupila operaci kyčle. Po chirurgickém zákroku ji čas od času trápí bolesti. Před pár měsíci ji limitovaly zdravotní komplikace, ale teď se naštěstí cítí dobře. Je ráda, že už ji bolesti netrápí.

Exmanželka moderátora Karla Šípa také prozradila, že se v listopadu rozloučila se svým milovaným domácím mazlíčkem.

Marcela Holanová / Zdroj: tv.blesk.cz

Zemřel jí jezevčík Safin. Tato smutná událost ji zasáhla. „Bylo to moc smutné a jako každá smrt člena rodiny mě to poznamenalo,“ řekla pro Život v Česku Marcela Holanová.

Týden po jeho smrti si pořídila nového jezevčíka, protože chtěla, aby jí to zmírnilo bolest na duši. „Dostal jméno Edvard. Takže je to nový přírůstek do rodiny,“ dodala Holanová.

Marcela Holanová / Zdroj: tv.blesk.cz

Zpěvačka zahájila svou kariéru v sedmdesátých letech ve skupině Faraon, kde se seznámila s Karlem Šípem. Od roku 1987 zpívala se svou vlastní skupinou Reprobox. Později vystupovala i se skupinou Arytmie Band. V roce 1988 nazpívala s Karlem Gottem duet Čau, lásko.

PSALI JSME: TEREZA BRODSKÁ SLAVÍ KRÁSNÉ 55. NAROZENINY: „NA ROLI BABIČKY JSEM SE STRAŠNĚ DLOUHO TĚŠILA“

PŘIPOMÍNÁME: „CÍLENÉ TO NENÍ“: NATÁLIE JIRÁSKOVÁ HODNĚ ZHUBLA. CO SE DĚJE S DCEROU IVY KUBELKOVÉ

Share