„Charlottka má velký talent “ : Hitmaker Michal David označil Absolonovou za nepříliš talentovanou zpěvačku

Michal David označil Moniku Absolonovou za nepříliš talentovanou zpěvačku?Český hitmaker řekl nepříliš příjemná slova o populární zpěvačce, když odpovídal na otázky o třetí dceři Karla Gotta. To by se jí asi nelíbilo.

Novináři se ptali známého producenta a hitmakera Michala Davida o talentu mladé Charlotte Gottové a zda se jí podaří se stát hvězdou.

.

Charlotte už všichni viděli a slyšeli díky klipu Srdce nehasnou. Ale ne každý ví, že ještě předtím Michal David dal možnost Charlottce zpívat.

.

Hitmaker podotkl, že Charlotte už hrála v muzikálech a do muzikálů berou jen ty, kteří něco umějí.Sláva jména tam nic neznamenala.

.

Kdyby vzali holčičku, která nic neuměla a kvůli tomu by muzikál propadl, tak by to ovlivnilo jejich pověst.Takže i když je to dcera slavného Karla Gotta, musela něco umět.

.

„Ale Charlottka má velký talent a záleží jen na ní, jak to zpracuje“ dodal Michal.

Dále hitmaker začal mluvit ještě otevřeněji.Dceru Zlatého slavíka přirovnal k Monice Absolonové a o té poslední sevyjádřil nepříliš dobře.

.

„Když jsme začínali s Monikou Absolonovou, tak ta nebyla asi až tak talentovaná jako Charlottka“ všiml si Michal.

Absolonová prý dokázala, že může být hvězdou, dokázala svou pracovitost. Ale jak to bude s dcerou Slavíka, to říct dopředu nemůže.

.

Michal David pomáhal Monice Absolonové celých patnáct let. Společně ušli dlouhou cestu a Monika se stala jednou z nejslavnějších popových zpěvaček.

.

Před devíti lety se jejich cesty rozešly, pohádali se. Tehdy Monika nahrála album s jiným producentem a skladatelemJiřímŠkorpíkem. Michal David tehdy tvrdil, že Jiří zmrvilalbum svým aranžmá.

„Jsem z toho opravdu moc špatný“řekl známý producent.

Sám Michal však říká, že se s Monikou rozešli navždy.Ačkoli opravdu vynaložil spoustu úsilí, aby se jí pomohl stát slavnou zpěvačkou.Možná slova o talentu jsou jen ozvěnou nevyslovené války?

Share