“Krasavec Gruzín očaroval svým hlasem všech diváků v sálu”: Dívky, opatrně, velmi hezky kluk

Úžasné provedení! Bravo!

Valery Meladze se musí bát za svých fanoušek. Protože, vyrůstava nový konkurent. Gruzínské muži vždycky uměli podmaňovat ženské srdce.

Mají zvláštní a úžasné hlasy, jich témbr můžeme rozpoznat z velkého množství mužských hlasů.

.

Gruzínské muže jsou temperamentní a citlivé, jenom oni umí zpívat opravdové milostné balady. Andrea Gveleciani přijel na casting populárního ukrajinského show z dalekého Tbilisi, mysli si, že má všechny šanci podmanit soudce show.

.

Andrea přijel vyzkoušet své síly v populárním ukrajinském show “X-Factor”. Za několik minut účastníky musí překvapit soudce show svým talentem.

.

Někdo zpívá, někdo tančí a někdo ukazuje akrobatické triky. Po tom, jak soudci odebírají účastníky, soutěži mezi sebou za právo pokračovat v show.

.

Kdo pokračuje dal, musí vyřešit diváci. Odesílají dopisy za oblíbeného kandidáta. Tímto způsobem dal pokračují jenom účastnící, kterých dobře zapamatovali diváci.

.

Andrea Gveleciani hned podmanil celé hlediště a soudce. Vykonal píseň Josh Groban «You Raise me up». Melodické, fascinující a pronikavé, jenom tak můžeme charakterizovat jeho vystoupení. Všichni soudci řekli, že kluk má úžasný talent.

Tady mluvíme o hudebním talentu, perfektním splnění a o vhodném pro současnou scéna zevnějšku. Před diváky byl připraveny umělec. Ženskou

části hlediště podmanil svým úžasným splněním populární písně. Myslím si, že mladý Gruzín, už má velký počet fanoušků na Ukrajině.

Dívejte se na vystoupení talentovaného zpěváků z Gruzii Andrea Gveleciani na castingu 6 sezónu populárního ukrajinského show “X-Factor”- jeho zpívání překvapí vás!

Share