„Chlap je chlap“: Tereza Brodská řekla, že je trapné, když muž uklízí. Vyvolalo to bouřlivé reakce

Tereza Brodská nedávno všechny překvapila svým výrokem, že je v manželství submisivní. Je to podle ní výborné a pohodlné. Herečka také uvedla, že by nerada viděla svého manžela, když luxuje nebo žehlí, jelikož je to prý trapné. Uživatelé sociálních sítí se rozdělili na dva tábory, někteří s ní souhlasili, jiní ji kritizovali.

Tereza Brodská / Zdroj: youtube.com

Herečka je zastánkyní tradičního rozložení ženských a mužských rolí v domácnosti. Zdá se, že je to její klíč ke šťastnému manželství. Tereza Brodská a její muž Herbert Slavík se vzali před 28 lety, jsou stále spolu a jejich láska kvete.

V pořadu 7 pádů Honzy Dědka prohlásila, že chlap by podle ní neměl mýt nádobí nebo luxovat. Doma by se měl věnovat nějaké jiné práci.

Tereza Brodská / Zdroj: youtube.com

„Nejsem feministicky založená, jsem spíše japonská žena. Chlap je chlap,“ řekla Tereza Brodská. Nechtěla by vidět, jak její manžel žehlí nebo luxuje, protože se jí to zdá dehonestující a trapné. Zároveň dodala, že to není sexy.

„Až ke stáru jsem pochopila, že je výborné být ve vztahu submisivní,“ prozradila Brodská. Proto na návrhy svého manžela přistoupí a vysvětlila, že je to velmi pohodlné.

Tereza Brodská / Zdroj: youtube.com

Podle serveru Expres.cz její výroky vyvolaly na sociálních sítích bouřlivé reakce. Někteří muži psali, že během služby v armádě myli nádobí a nic zlého se jim nestalo. Jiní se jí ptali, co by měli dělat muži, kteří žijí sami.

Ženy ji kritizovaly, protože po práci přijdou domů a začne druhá pracovní směna, zatímco jejich muži mohou odpočívat.

Tereza Brodská / Zdroj: youtube.com

Někteří lidé s ní ale souhlasili. Argumentovali tím, že ženy obvykle mužům nepomáhají, když opravují auto nebo když vykládají cement, ale zároveň je ženou k pračce.

PSALI JSME: „MŮJ ŽIVOT“: MONIKA BAGÁROVÁ ZVEŘEJNILA KRÁSNOU FOTKU SVÉ DCERY

PŘIPOMÍNÁME: NEUVĚŘITELNÁ KARIÉRA LUCIE POLIŠENSKÉ: JAK SE ZE ZDRAVOTNICE STALA HEREČKA

Share