Chování mé manželky se najednou změnilo: Zjistil jsem, co se s ní děje pomoci kamery

Potkali jsme se ještě na základce, a od té doby jsem se do ní zamiloval. Dlouho jsme byli kamarády, ale o svých pocitech jsem jí nechtěl říkat.

Pár/ilustrační foto/Zdroj: brasty.cz

Když jsme byli v posledním ročníku školy, řekl jsem, že jí moc miluji. Bohužel to vzájemně nebylo, protože považovala mě jen za dobrého kamaráda.

Po ukončení gymnázia, jsem šel na univerzitu. Získal jsem vysokoškolské vzdělaní, a následně i skvělou práci, díky které se mi rychle podařilo koupit vlastní být a auto.

Studenti/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Často jsme jezdili se spolužáky na schůzky, a jednou tam dorazila i moje první láska. Když jsme se znovu potkali, zjistil jsem, že ji stále miluji, a pozval jsem ji na rande.

Tehdy jsem znovu přiznal své pocity, a bylo to konečně navzájem. Byli jsme velice šťastní, a za pár měsíců jsme naplánovali veselku.

Lidé/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Před svatbou se začala chovat nějak jinak. Byla pořad unavená, a skoro se mnou nemluvila. Kvůli tomu jsem se rozhodl nainstalovat kamery v bytě.

Jednu jsem nechal na kuchyni, a druhou v ložnici. Jediné, co jsem uviděl, bylo to, že moje budoucí manželka uklidí byt, připravuje jídlo a chodí na nákupy.

Pár/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Když jsem se vrátil domů, řekl jsem jí, aby se nalíčila, protože jdeme do restauraci. Okamžitě jsem řekl, že ji sledoval pomoci kamer, moje žena se jen usmála. Díky kamerám jsem zjistil, že miluji ji ještě víc.

Žena/ilustrační foto/Zdroj: poshepky.com

PSALI JSME: ŠAFÁŘOVÁ UKÁZALA SVÉHO SYNA OLIVERA, KTERÉHO MÁ S TOMÁŠEM PLEKANCEM: KAM S DĚTMI SPORTOVKYNĚ VYRAZILA

PŘIPOMÍNÁME: „DRŽÍM SI SVŮJ SPORTOVNĚ ELEGANTNÍ STYL“: 72LÉTA JITKA ZELENKOVÁ VYPADÁ NÁDHERNĚ. CO ŘEKLA O SVÉM VZHLEDU

Share