„Aby ta zoufalá doba skončila“: Daniela Kolářová dnes slaví 76. narozeniny. Otevřeně promluvila o svých obavách

Známá herečka Daniela Kolářová se narodila 21. září 1946, takže tuto středu slaví 76. narozeniny. Chce ještě hrát, promluvila například o své nové roli ve filmu Za vším hledej ženu. Píše o tom web Super.cz.

Daniela Kolářová / Zdroj: youtube.com

„Já mám ráda humor, ale dobrej, spíš černej,“ řekla Daniela Kolářová. Hraje trochu drsnou babičku a ta role se jí líbí. Díky svému ostrému humoru bude její postava schopna narovnat určité napjaté situace.

V tomto filmu hraje se Zlatou Adamovskou, která ztvárňuje roli její dcery. Oslavenkyně by mohla ve svém věku už odpočívat, ale chce hrát, miluje svou práci.

Daniela Kolářová / Zdroj: youtube.com

Například nyní hraje hned 5 divadelních představení. Jde o hry Šíleně smutná princezna, Odpočívej ve svém pokoji, Nejen malý princ, Commedia finita a Návod na přežití. Bude hrát v divadlech Studio Dva, Viola a MANA.

Narozeniny plánuje oslavit s rodinou, když se všichni sejdou. Prozradila také, že je ráda, když tráví čas s vnoučaty. Její vnoučata mají různé zájmy, takže se často dozví něco nového.

Daniela Kolářová / Zdroj: youtube.com

Nepotřebuje žádné hmotné dary, ale chce, aby se situace ve společnosti v budoucnu uklidnila. „Přeji si, aby ta zoufalá a smutná doba, kterou prožíváme, skončila,“ dodala Daniela Kolářová.

PSALI JSME: BABÍ LÉTO SE RUŠÍ: METEOROLOGOVÉ ŘEKLI, KDY SE OCHLADÍ A BUDE SNĚŽIT

PŘIPOMÍNÁME: „NECHCEME ZDE REKLAMU NA RUSKOU AGRESI“: DOMINIK HAŠEK NECHCE, ABY DO ČESKA PŘIJELI RUŠTÍ HOKEJISTÉ. ZAČAL PROTO SPOLUPRACOVAT S MINISTERSTVEM ZAHRANIČÍ

Share