„Chtěla jsem dát do pračky včera večer prádlo a nedala“ : Andrea Pomeje se rozhodla podělit osobní věci

Jak se ukázalo, práce jako DJ a moderátor je stejně obtížná jako mnoho dalších prací. Andrea Pomeje pocítila všechny problémy těchto prací, to rozhodně není práce snů.

V podstatě je to flexibilní pracovní doba, ale to nezruší další problémy. Pověděla o tom na svém profilu na Instagramu.

Začala svůj příběh slovy: „Mě by zajímalo, jestli máte někdo dny, kdy vlastně děláte milion věcí, ale děláte úplný h**no.“

.

Hlavní část její práce se odehrává o víkendu, kdy pracuje v nočních klubech a také v sobotu ráno vede svůj pořad v rádiu. Na práci v rozhlase se musí připravit během několika dní, prokrastinace však Andreu neobešla.

O rozpadu svých plánů řekla ve stories na Instagramu. Rozhodla se udělat si kávu a připravit hudební playlist pro rádio. Místo toho ale půl hodiny sledovala na Facebooku cokoliv.

.

„A uvědomila jsem si, že jsem chtěla dát do pračky včera večer prádlo a nedala“,vzpomněla si Andrea. Tak měla nový cíl – vyprat věci.

.

Roztřídila prádlo, dala je do pračky, ale… objevil se nový problém. „otevřela ten šuplíček a všimla si, že to je hrozně zas**ný od toho prášku.“

Tak se zabývala úklidem celého domu.

.

Poté si nanesla masku na obličej a začala sledovat novou sérii seriálu Ulice.

Pak se rozhodla zaútočit na práci s novou silou. Udělala si další kávu, ale když šla po schodech, rozléla ji a zatékly všechny schody.

„Takže mám vytřený schody i chodbu, umytý nádobí, vypraný prádlo, krásnou pleť, odkoukanou Ulici a rádio? Nic!“ shrnula DJka a moderátorka.

.

Práce doma má své výhody i nevýhody. Někdy je to opravdu těžké, dostat se do práce doma.

Andrea však udělala velkou věc pro celou rodinu, její blízcí jí za to budou vděční.

Share