„Chudý pár adoptoval malého chlapečka“: Vyrostl a splnil sen svých rodičů

Většina obyvatel Filipín žije pod hranicí chudoby. Bydlí ve skromných domech s minimálními životními podmínkami.

V nejchudinské čtvrti hlavního města Filipín – Manile žili manželé Nanai a Tatai. Manžel pracoval jako nosič, jeho manželka jako prodavačka v malém obchodě.

Nanai a Tatai ale se navzdory své chudobě rozhodli adoptovat dítě. Jayvee věděl, že byl adoptován, ale své rodiče velmi miloval.

1

Rodiče obklopili dítě láskou a péčí. Dělali všechno, aby dítě dobře snědlo, bylo slušně oblečené a dostalo slušné vzdělání.

2

3

4

Kdysi, kdýž jěště byl výrostkem, Javyee slíbil svým rodičům, že je vytáhne z chudoby. „Zasluhujete si víc, než žít v těchto slumech. Udělám všechno, abyste nic nepotřebovali, až vyrostu,“ řekl Javyee.

5

6

A když chlapec vyrostl, dodržel svůj slib. Javyee studoval velmi dobře, podařilo se mu vstoupit na prestižní univerzitu a získat dobře placenou práci. Stal se vynikajícím zaměstnancem ve společnosti. Pak ten chlap se stal finančním ředitelem.

7

Chlapec z chudinské čtvrtě dokázal zbohatnout. A to vše díky péči rodičů. Nedávno Javyee udělal úžasný dárek své matce a otci – sedmipokojový dům v prestižní čtvrti Manily.

8

9

10

Tatai a Nanai nyní nemusejí pracovat 12 hodin. Jejich syn jim zajistil slušné stáří.

11

12

Úžasný příběh!

Share