„Čím rychleji smažete všechno zbytečné, tím rychleji získáte toho, co potřebujete“ : Jaké věci je třeba zahodit před novým rokem

Každý z nás na Silvestra často slibuje, že tento rok bude produktivnější než ten předchozí. Takže, nový život od nuly. Náš redakční tým nabízí možnost začít se připravovat na vaši oblíbenou dovolenou ještě dnes.

Proto nejlepší, co teď můžete udělat, je zbavit se těch věcí, kterých jste se celý rok nedotkli. Udržet staré cetky od dětství je samozřejmě dobré, ale ne v obrovských bednách, které vrhají domov …

.

A pro ty, kteří úzce souvisí s jejich oblíbenými odpadky, vám doporučujeme věnovat pozornost těmto 5 rozumným doporučením pro úklid domu .

K ničemu

.

1. Rozbité věci

Pokud před 10 lety stále držíte rozbité nádobí v koších, rozbité domácí spotřebiče nebo opotřebovanou peněženku, měli byste se toho okamžitě zbavit.

Faktem je, že takový haraburdí zabírá nejen drahocenný prostor, ale je také silným magnetem pro špatnou energii. Zahodit staré věci, myslet si, že něco nového přijde na jejich místo v novém roce.

.

2.Kolekce časopisů

Který z nás, dokonce i ve dnech absence internetu, nenapsal různé časopisy? Mnoho z nich má stále celé hromádky lesklého toaletního papíru. Ale upřímně, jak často procházíte takovou literaturou?

Nejenže tyto časopisy zaplní váš domov, ale jsou také místem hromadění velkého množství prachu, klíšťat a něco jiného není jasné … Proto, pokud chcete vidět zajímavé obrázky, hledejte je lépe na internetu.

.

3. Staré ručníky a prostěradla

Nyní většina žen v domácnosti bude stát na zadních nohách a bude křičet jedním hlasem: „Proč vyhodit děrovanou plachtu, protože z ní můžete udělat spoustu hadrů!“

Je lepší odpovědět na tento argument nápadným příkladem: můžeme stejně jako v 90 s, chůzi s pevnými nylonovými punčochami.

Proto, pokud je vám líto zahodit staré povlečení, dejte to svině nebo své babičce, nechte je mít spoustu dobrých hadrů.

.

4.Věci, které obtěžují

Často v domácnosti, kromě naší vůle, existuje mnoho věcí, které nás obtěžují. Ale ruka se nezvedá, aby je zahodila. Koneckonců tato babička dala této prasátko a tato stará služba zůstala z doby svatby.

V průběhu let se nahromadilo velké množství takových odpadků.

Pokud se tedy domníváte, že vás věci přestalo potěšit, uchopte fotoaparát a rychle umístěte reklamu na OLX, abyste prodali své poklady.

.

5.Co se v této fázi života stalo zbytečným:

Mnoho z nás stále uchovává staré učebnice, příručky a příručky z doby školních a vysokoškolských studentů. Nyní stojí za to rozhodnout se, jaké věci v této fázi života potřebujete, a rychle se zbavit břemene minulosti.

.

Osvoboďte se dnes od zbytečných věcí. Přejeme si, aby v novém roce na vás padly hory dárků a příjemných překvapení!

.

Share