„Která z žen se mu nejvíce líbí“ : Pozorně sledujte, odpověď je v detailech

Proč ženy zřídka učiní první krok v lásce? Je to proto, že si nejsou vždy jisti, že jejich pocity jsou vzájemné. V tomto smyslu, pokud věnujete větší pozornost řeči těla, bude to hodně objasněno!

Dnes vám nabízíme vyzkoušet si schopnost číst gesta, abyste vyřešili zajímavou hádanku! Která žena má ráda muže? Zde je obrázek se třemi dívkami a mladým mužem.

Vaším úkolem je odpovědět na to, které z nich se mu nejvíce líbí. Pozorně sledujte, odpověď je v detailech!

Jak ukazuje Allan Pease ve své knize Body Language, existuje mnoho známek, které odhalují skrytou přitažlivost muže pro ženu.

A i když některá z těchto gest, jako jsou rozšířené žáky, ruce v pase atd., Lze snadno komunikovat při komunikaci tváří v tvář, jak můžete sledovat tento zájem ve společnosti několika dívek?

To je skvělá otázka! Ukazuje se, že je to vlastně docela možné! Podívejte se znovu na obrázek a věnujte pozornost tomu, kam směřují ponožky jeho bot / bot!

Podle Allan Pease tato část mužského těla obvykle ukazuje na ženu, která se o něj v tu chvíli nejvíce zajímá.

Ukazuje se, že když má žena rád ženu, bezvědomě otočí své tělo jejím směrem, nebo dá nohu dopředu směrem k požadované ženě.

V tomto případě je to dívka číslo 3. Tak jednoduché! Nyní budete vždy vědět, kterého rytíře přitahujete, když jste ve společnosti!

.

Share