Dagmar Havlová se změnila k nepoznání: „Vypadáte jako Jennifer Lopez,“ píší fanoušci

Dagmar Havlovou sleduje na Instagramu více než 116 tisíc lidí. Fanoušci ji často chválí, píší spoustu pěkných komentářů. Když uviděli jednu její fotku, začali říkat, že omládla o 20 nebo dokonce o 30 let. Píše o tom portál Expres.cz.

Dagmar Havlová / Zdroj: youtube.com

Fanouškům se líbil jeden její snímek, nechala se vyfotit se slavným stylistou Samem Dolcem. Její sledující byli nadšení, někdo ji dokonce přirovnal k jedné z nejslavnějších žen světa.

„Vypadáte jako Jennifer Lopez,“ napsala jedna žena. Další lidé psali, že Dagmar Havlová omládla o 20 nebo dokonce o 30 let.

Dagmar Havlová / Zdroj: youtube.com

Fanoušci samozřejmě také říkali, že je velmi krásná a skromná. Tentokrát herečka trochu změnila svůj vzhled. Důvodem bylo, že byla pozvána na koncert na oslavu 30 let samostatné České republiky.

Bývalá první dáma ale na akci zapomněla, a tak se musela rychle připravit. Z tohoto důvodu zavolala slavnému stylistovi, aby jí pomohl.

Dagmar Havlová se stylistou Samem Dolcem / Zdroj: Instagram.com

„Přijel hned! Děkuji!“ řekla šťastná Dagmar Havlová. Sam Dolce jí měl upravit vlasy. Na akci do Rudolfina dorazila včas a večer si užila.

PSALI JSME: BEN CRISTOVAO POSLAL MONICE BAGÁROVÉ DOJEMNÝ VZKAZ: „VY DVA K SOBĚ PATŘÍTE,“ REAGUJÍ FANOUŠCI

PŘIPOMÍNÁME: HELENA VONDRÁČKOVÁ PŘEKVAPILA: VYRAZILA DO PŘÍRODY NA HAUSBÓTU SE SVOU „HOLČIČKOU“

Share