Dcera Pavla Habery Ella slaví 20. narozeniny: proč je kritizována za svůj vzhled a jak vypadá

Pavol Habera byl vždy obdivován ženským publikem za svůj mladistvý vzhled, který mu zůstává i v šedesáti letech. Hodně sledovaní jsou ale i jeho manželka a dcera. Píše o tom web onlyu.cz.

S Danielou Peštovou Habera má dvě děti. Dvacetiletou dceru Ellu a o sedm let mladšího syna Paula Henryho. Kromě toho hudebník a jeho životní láska mají děti z prvních manželství.

Vztah muzikanta občas ale prožíval i těžké chvilky. Obzvlášť, když rodina občas pobývala v Americe a Habera tam nemohl být s nimi, protože měl pracovní povinnosti. Dokonce se spekulovalo, že manželství může skončit, ale opak byl pravdou jejich vztah se stabilní.

Fanoušci Habery ho znají hlavně jako drsňáka, který byl například velmi tvrdým porotcem v soutěži SuperStar. Ovšem i on má slabosti, kterými jsou jeho děti.

Pavol Habera / Zdroj: youtube.com

Ella, která slaví dvacáté narozeniny, je určitě podobná svému otci a mamince, ale modelkou určitě nebude. Daniela Peštová si sice představovala, že se dcera uplatní v modelingu, ale časem se z Elly stala velká rebelka, což k její věku patří.

Kvůli tomu dokonce změnila svůj vzhled, zbavila se blond vlasů a místo nich má krátký sestřih s tmavou barvou. Tyto proměny upoutaly velkou pozornost, o kterou dcera slavných rodičů nejspíš ani nestála.

Veřejnost se rozdělila do dvou táboru. Někdo říkal, že nevypadá jako žena, další naopak tvrdili, že se jedná o přirozenou krásu.

Zpěvák Pavol Habera svůj soukromý život pečlivě chrání a snímky jeho rodiny jsou velmi vzácné. Ella tak na občasnou kritiku nijak nereaguje a svému stylu je stále věrná.

PSALI JSME: ZAGOROVÁ POBLAHOPŘÁLA MARGITOVI K NAROZENINÁM: PŘEKVAPILA HO DOJEMNÝM VYZNÁNÍM NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

PŘIPOMÍNÁME: “ONA MĚ FAKT NEMÁ RÁDA“: PATRICIE PAGÁČOVÁ JE NA DOVOLENÉ S RODINOU. PO NÁVRATU BUDE MUSET ŘEŠIT VÁŽNÉ PRACOVNÍ ZÁLEŽITOSTI

Share