„Děkuji za přízeň trvající 15 let“ : Libor Bouček se dojemně rozloučil s posluchači i kolegy

15 let v jednom rádiu, ale teď je konec. Pro posluchače rádia Evropa 2 to byl jeden z nejoblíbenějších moderátorů. Libor Bouček se rozloučil se svými kolegy v radiu i se svými posluchači.

Na oficiální stránce Instagramu radio Europe 2 Libor řekl: „Všechny vás zdravím, mám za sebou další afterparty na Evropě 2, afterparty, která pro mě byla výjimečná, protože na nějakou dobu byla definitivně poslední.“

.

Už v pondělí posluchači vyslechnou nového moderátora.

Bouček se svým posluchačům omluvil, že s ním nebudou v přímém kontaktu, ale řekl, že ve všem je třeba hledat své výhody.

.

Také řekl, že si upřímně přeje, aby jeho posluchači pokračovali v poslechu rádia Evropa 2 a označil ho za nejsvobodnější rádio v zemi.

Libor poděkoval i svým kolegům, které nyní opouští. Slíbil, že se ještě vrátí, neřekl však kdy přesně.

.

Kolegové mu také vyjádřili vděčnost, když říkali, že je potěšilo, že pracuvali s profesionálem, jako je Libor Bouček.

Už na svém instagramovém profilu napsal: „Byla to jízda. 15 let. Absolutně svobodná a bezstarostná práce, na jejímž konci byli ti nejlepší posluchači.“

.

Pro něj to byla příjemná emotivní práce, na které bylo hodně smíchu, ale někdy i slz.

Také si všiml, že nějakou dobu byli na prvním místě na trhu, ale osobně pro něj zůstávají na prvním místě až dosud, alespoň soudě podle tisíců pozitivních ohlasů.

.

Nezapomněl Libor a svých kolegové. Vzpomněl například naPavla Cejnara, Lucii Černou, Patrika Hezuckého či Zorku Hejdovou.

Za patnáct let práce získal obrovské zkušenosti. Sám o sobě říká, že přišel mladý posluchač a odchází zkušenýmladíček.

Share