Denisa Grossová měla autonehodu: co prozradila její sestra Natálie

Starší dcera zesnulého předsedy vlády Stanislava Grosse měla nehodu. Server Expres.cz informuje, že Denisa Grossová, která se věnuje tanci a dělá fotografku, jela na mokré silnici a to byl pravděpodobně důvod proč nezvládla řízení.

Denisa Grossová řídila Audi RS3 a srazilase s volkswagenem, v autě bylo několik lidí, pravděpodobně šlo o rodinu. Očitý svědek uvedl, že někdo byl s tanečnicí v autě požádal po nehodě o pomoc lékaře.

Denisa Grossová / Zdroj: Instagram.com

„Grossová vjela do mokré zatáčky, jela ‚jako prase‘ a napálila to do rodiny v bílém volkswagenu,“ řekl pro Expres.cz svědek.

Denisa Grossová a Natálie Grossová / Zdroj: tv.blesk.cz

Dle policejního mluvčího Jana Rybanského k autonehodě skutečně došlo, ale řekl, že nikdo nebyl zraněn. Dodal, že možná někdo sám požádal o pomoc lékaře, ale on o tom nic neví, takže tuto informaci nemůže potvrdit.

Denisa Grossová a Natálie Grossová / Zdroj: Instagram.com

O této nepříjemné situaci Denisa Grossová nejspíš mluvila i se svou sestrou. „Vím, že sestra měla nehodu, ale naštěstí se nikomu nic nestalo,“ prozradila Expresu Natálie Grossová. Denisa se k tomuto incidentu zatím nevyjádřila.

PSALI JSME: „CHCI, ABY LIDI VIDĚLI REALITU“: ANNA SLOVÁČKOVÁ UKÁZALA FOTKY V PLAVKÁCH BEZ ÚPRAV A SETKALA SE S VLNOU KRITIKY

PŘIPOMÍNÁME: SETKÁNÍ PETRA PAVLA A ORLANDA BLOOMA: „DVA KRÁSNÍ CHLAPI NA JEDNOM MÍSTĚ“

Share