„Chci, aby lidi viděli realitu“: Anna Slováčková ukázala fotky v plavkách bez úprav a setkala se s vlnou kritiky

Anna Julie Slováčková čas od času zveřejňuje na svém Instagramu snímky v plavkách, ale jsou bez úprav. Kvůli tomu se ale opět setkala s vlnou kritiky. V rozhovoru pro Super.cz vysvětlila, proč to dělá.

Snaží se lidem pomáhat, chce, aby viděli na sociálních sítích realitu, ne jen lži a podvody. Každá žena se podle ní může nechat vyfotit tak, aby vypadala skvěle, byla hubená, bez celulitidy atd. Pak zveřejňují na sociálních sítích dokonalé fotky.

Anna Slováčková / Zdroj: iDnes.tv

To však často není pravda. Anna se nechce podílet na podporování současných standardů krásy a chce ukázat, že každý může vypadat dobře, každý je krásný.

„Chci, aby lidi viděli realitu. Nechci, aby se mladé holky trápily tím, že mají kila navíc, což většina z nich ani nemá,“ řekla pro Super.cz Anička Slováčková.

Nedávno byla na horách a také ukázala pár svých fotek. Nemyslela si, že by ji kvůli tomu lidé kritizovali, ale stalo se. Důvodem snad bylo, že fanouškům znovu jen ukázala realitu.

„Ale i kdybych se tam snažila vypadat úplně nádherně a vysportovaně, tak si stejně něco najdou,“ dodala Anička Slováčková.

Anna Slováčková / Zdroj: Super.cz

Mluvila o škatulkování lidí dle vzhledu a váhy, ale upřesnila, že pokud se váha stane rizikem pro zdraví, je to samozřejmě jiné téma. V tomto případě by se mělo něco řešit, možná by byla potřebná i pomoc lékaře.

PSALI JSME: SETKÁNÍ PETRA PAVLA A ORLANDA BLOOMA: „DVA KRÁSNÍ CHLAPI NA JEDNOM MÍSTĚ“

PŘIPOMÍNÁME: MLUVČÍ PETRA PAVLA MARKÉTA ŘEHÁKOVÁ OHLEDNĚ SVÝCH TRAPASŮ: „MÁM NA NĚ ŠTĚSTÍ. JE JICH SPOUSTU“

Share