„Dítě by nemělo šanci přežít“ : Pes přikryl tělo dvouletého dítěte na dva dny, aby ho zachránil před mrazem

Území Altai, Rusko. Sibiř, který je známý svými silnými mrazy a strašidelnými, ledovými nocemi, které dávají člověku, který zůstává na ulici, minimální šanci na přežití.

Tam došlo k šokujícímu příběhu , který přiměl lidi, aby se třásli hrůzou a pláčem z emocí.

Jednou v zimě si obyvatelé okresu Loktevsky všimli, že pes ležel na verandě souseda 2 dny. Strach lidí přišel k ní a viděl pod psem … malé dítě.

.

Ukázalo se, že matka dvouletého chlapce ho nechala na verandě. Dítě by nemělo šanci přežít, ale pes žijící na nádvoří domu se k němu přiblížil a přikryl ho svým tělem.

Díky teplu těla a chlupatým chlupům psa bylo dítě schopno přežít 2 dny v chladu. Chlapec byl převezen do nemocnice. Přes vážné podchlazení a celkové zhoršení zdraví přežil.

Matka je zbavena rodičovských práv a čelí uvěznění. Obyvatelé považují psa za hrdinu, protože se stal skutečným strážným andělem svého malého pána, který se nebojí dát mu život. Naštěstí se to nestalo – pes také zůstal naživu.

.

Tento incident znovu ukazuje, že psi jsou mnohem lepší než lidé. Pes byl hladový a chladný, chránil dítě před jistou smrtí, na rozdíl od jeho nedbalé matky, která mimochodem nemohla být nalezena další 4 dny po incidentu.

Přál bych si, abych mohl převést opatrovnická práva na psa! Souhlasíte?

Share