„Jedinečný případ, lékaři nemohou tento jev vyřešit“ : Chlapec se narodil a již umí mluvit

Jedinečný případ! Styopa se narodil a mluvil! Skutečně! Porodní asistentky první městské nemocnice v Kišiněvě byly při narození malého Štěpána Bazheeva velmi šokováni.

Důvodem takové násilné reakce byla skutečnost, že pár minut po porodu začalo dítě vyslovovat docela smysluplná slova. Úžas a radost mladých rodičů Lisy a Rodiona Bazheeva zároveň nepoznaly hranice.

K těhotenství 17leté Lisy došlo přirozeně a bez jakýchkoli rysů. Totéž platí pro porod. Zkušené zaměstnankyně porodnice převzaly porod a narodila se zcela zdravá Styopa.

Než ale lékaři měli čas poblahopřát dívce, novorozený chlapec zřetelně vyslovil slovo „táta“. 30letá porodní asistentka Marina Panova pracovala.

Ve svém rozhovoru s reportéry upřímně přiznala, že to viděla poprvé během své práce, a slyšela na vlastní uši, jak dítě mluví!

Takový jev lze považovat za nehodu, ale dítě pokračovalo v opakování slova „táta“, dokud po několika minutách nevydal: „maminka“.

A hned následujícího dne, když šťastná matka jemně uklidnila dítě a řekla mu, že se chystá otec, syn náhle řekl: „Kdo? Tati? “ Široký veřejný zájem Samozřejmě, že takový jev nemohl bez povšimnutí mezi masami.

Obzvláště se zajímal o tento případ, vědecká komunita, protože před tím jen málo domácích vědců mohlo osobně vidět takové neuvěřitelné dítě. Řada vědeckých teorií na toto téma pršelo okamžitě.

Mnoho odborníků se domnívá, že Stepan se naučil mluvená slova, zatímco v lůně, protože je již dlouho známo, že dítě může dobře slyšet, co se děje venku. Lisa a Rodion v reakci na takovou teorii tvrdí, že o tom četli už dlouhou dobu.

Reagovali na těhotenství tak zodpovědně, jak je to jen možné, a snažili se všemi možnými způsoby rozvíjet dítě. Otec vypráví chlapci pod kytarou, jak četl pohádky, básně, zpíval písně.

Mladá matka k tomu dodává, že ona a její manžel také často zahrnovali klasickou hudbu pro dítě.

Kvalifikovaná lékařka Maria Panova tvrdí: skutečnost, že se takto vyvinuté dítě narodilo přesně v této rodině, není náhodná. Stepinin 25letý otec je sportovec a trenér a je také duchovně vyspělým člověkem.

Se svou ženou se velmi milují, což již vytváří příznivé podmínky pro rychlý vývoj dítěte. Odborníci zapojení do studia fenomenálních dětí říkají, že nyní narozené děti jsou mnohem rozvinutější než ty, které se narodily před 10 lety.

Důvodem tohoto vývoje je neustálá změna ve volné přírodě. V důsledku takových změn se člověk mění jako druh, ale rodičovství není v tomto případě posledním místem.

– Pokud se budete chovat, jako by se již narodil s dítětem v raných stádiích těhotenství, pravděpodobnost, že bude nadán, se výrazně zvyšuje, říká Maria Panova.

– To je to, co vidíme v této situaci. Lisa ho neustále bavila, mluvila a studovala s ním. Rodion Bazheev v jednom ze svých rozhovorů uvádí následující.

– Stepan dělá všechno mnohem rychleji než jeho vrstevníci. Není to tak dávno, co přišla za dítětem sestra, která byla ohromena, že i když dítě není ani měsíc, už se břicho obrací. Děti to obvykle začínají dělat mnohem později.

Navíc, když zpívám ty písně, které zpíval a četl stejné příběhy, zdálo se, že je pozná, zmrazí a začne poslouchat opatrněji. Celá vlna různých názorů, teorií, komentářů a diskusí šla na účet fenoménu Stepa a na internetu.

.

Mnoho z nich odkazuje chlapce na slavné „indigo“ děti, které mají nestandardní schopnosti. Někteří tvrdí, že se jedná pouze o náhodný jev a není nutné mluvit o některých rozvinutějších než o jiných schopnostech.

Existují dokonce i ti, kteří tvrdí, že se narodili s podobnými talenty, ale žádný z nich nebyl ztracen v procesu dospívání a vývoj se vrátil k normálu. V každém případě celý svět pečlivě sleduje růst neobvyklého dítěte a čeká na nové úspěchy od Stepy.

Share