„Dnešní den máme ve znamení výročí“: Honza Musil ukázal svatební fotku, oženil se před 38 lety

Známý moderátor Honza Musil vstoupil před šesti lety do registrovaného partnerství s Jakubem Bialým. V minulosti byl ale ženatý s Ivetou, manželům se narodily dcery Lucie a Veronika. Sice se rozvedli, ale své exmanželce je velmi vděčný, dnes mají výborný vztah.

Honza a Iveta se vzali v dubnu 1985. Moderátor se na svém Instagramu pochlubil archivním snímkem. Oba byli tehdy studenti, velmi mladí, museli se dokonce nechat zplnoletnit.

Honza Musil / Zdroj: youtube.com

V roce 1985 se jim narodila dcera Lucie, o čtyři roky později dcera Veronika. Honza Musil si však uvědomil, že se mu líbí muži a řekl o tom své ženě.

Honza Musil / Zdroj: youtube.com

Manželé se rozvedli, ale tuto situaci vyřešili diplomaticky, dnes jsou přátelé a jsou dobrými rodiči. Iveta byla také na „svatbě“ svého exmanžela. Dnes jsou i čtyřnásobnými prarodiči, obě jejich dcery mají dvě děti.

Honza Musil s manželkou Ivetou / Zdroj: Instagram.com

Iveta a Honza spolu často tráví čas, například vychovávají svá vnoučata. Moderátor ve středu večer zveřejnil archivní fotografii, fanouškům ukázal, jak vypadali, když se brali. Své ano si řekli před 38 lety.

PSALI JSME: NEMOCNÝ BRUCE WILLIS MÁ DŮVOD K RADOSTI: VE VĚKU 68 LET SE STAL POPRVÉ DĚDEČKEM

PŘIPOMÍNÁME: „NEMUSELO DOPADNOUT DOBŘE“: EXPŘÍTEL AGÁTY HANYCHOVÉ PROMLUVIL O VZTAHU BÝVALÉ PARTNERKY SE SOUKUPEM

Share